top

Fleecové oblečení Salewa

Fleecové bundy SALEWA® zaručují vynikající izolaci proti chladu a vysokou prodyšnost. Lze je použít jako funkční střední vrstvu i jako svrchní oděv. Vysoce kvalitní zpracování a krásný design!
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -31%
  Fleecová mikina dámská Salewa Puez PL HD Jacket - golden brown
  Fleecová mikina dámská Salewa Puez PL HD Jacket - golden brown
  včetně DPH 2169 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2089 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 3150 Kč (-31%)

  wish list

 2. -22%
  Fleecová bunda Salewa Tognazza Jacket - black out
  Fleecová bunda Salewa Tognazza Jacket - black out
  včetně DPH 2519 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2419 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 3250 Kč (-22%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Salewa fleece - záruka opory v terénu

Salewa je značka, kterou není třeba fanouškům outdooru představovat. Charakteristickým znakem tohoto uznávaného výrobce je vysoká kvalita výrobků a jejich funkčnost. Nejinak je tomu u fleecových bund Salewa. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu poskytují vynikající izolaci a prodyšnost. Díky tomu je rouno skvělou oporou v terénu. Umožňuje udržovat optimální tělesnou teplotu během aktivity. Je ideální pro použití jako svrchní oděv v suchých a chladných dnech. Nic také nebrání tomu, aby byla použita jako mezivrstva v zimních podmínkách. Díky jeho univerzálnímu charakteru se s ním nebudete chtít rozloučit, ať už jste na túře, nebo ve městě!

Moderní fleecová tkanina, jaké má vlastnosti?

Fleece fleece je tu s námi již mnoho desetiletí, toto osvědčené řešení má stále spoustu příznivců, kteří si bez tohoto funkčního kousku nedokážou představit outdoorový šatník. Fleecové bundy Salewa jsou vyrobeny moderním výrobním postupem. Díky tomu jsou velmi odolné. Tkanina je měkká na dotek a nedráždí pokožku ani při nejdelších túrách. Materiál dokonale izoluje od chladu a zajišťuje vysokou prodyšnost. Výsledek? Udržování optimální tělesné teploty bez ohledu na podmínky a úroveň námahy. Fleece Salewa také zaručuje rychlé schnutí! Nemusíte se tedy obávat, že by tkanina ztěžkla a "sbírala" vodu. I když ho namočíte, mělo by být snadné ho usušit, a to jak doma, tak při kempování. Jak se na značku Salewa sluší, jsou tyto fleecové bundy vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily. Kvalitní zipy a elastické lemy jsou jen některé z dalších prvků, které můžete očekávat.

Nabídka roun Salewa v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu máme mnoho pokročilých modelů tohoto známého výrobce. Ať už si vyberete jakýkoli výrobek, sáhnete po tom nejkvalitnějším, který vám zajistí tepelný komfort. Univerzálnost tohoto řešení vám umožní chránit se před prochladnutím a přehřátím. Můžete je nosit jako další hřejivou vrstvu i jako svrchní oděv. Naše kolekce zahrnuje dámské a pánské fleecové bundy Salewa