top

Fleecové oblečení Marmot

Fleec MARMOT® je funkční outdoorové oblečení, které je vhodné do všech podmínek! Díky svým izolačním vlastnostem a vysoké prodyšnosti je můžete použít jako vnější vrstvu nebo funkční střední vrstvu.
5
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Marmot fleeces - vynikající kvalita a vysoká funkčnost

Fleece bundy triumfují již od počátku 90. let a získaly si srdce outdoorových fanoušků po celém světě. A to z dobrého důvodu. Díky své vysoké funkčnosti a praktičnosti jsou ideální pro mnoho outdoorových aktivit. Marmot fleeces jsou tedy vhodné jako střední vrstva horské výbavy i jako svrchní oděv. Vyznačují se vynikajícími izolačními vlastnostmi a vysokou prodyšností. Marmot je navíc známý mimořádně vysokou kvalitou svých výrobků. Nejinak je tomu u jejich roun. Jejich odolná konstrukce vám bude sloužit po několik dalších sezón. Díky módnímu minimalistickému designu se s nimi nebudete chtít rozloučit nejen na stezkách, ale ani ve městě.

Jaké jsou nejdůležitější vlastnosti fleecových tkanin?

Fleece tkanina má pro turisty mnoho žádoucích vlastností. Vynikajícím příkladem je rouno z marmošky pro svou vynikající kvalitu. Fleece dokonale izoluje od chladu, takže je vhodný pro chladnější období roku. Vysoká prodyšnost tkaniny však umožňuje efektivní odpařování přebytečné vlhkosti vznikající při cvičení. Proto zůstává naše pokožka při chůzi suchá. Fleecová tkanina je také zárukou pohodlí při kontaktu s pokožkou. Měkká tkanina nedráždí pokožku a nezpůsobuje oděrky. Další důležitou vlastností roun Marmot jsou jejich rychleschnoucí vlastnosti. Díky nim zůstává tkanina po většinu času suchá. V případě vlhkosti ji lze snadno vysušit i na výletě v kempu. Flísy tohoto amerického výrobce jsou vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily, takže jejich výběrem si vybíráte výrobky, které budou provázet vaše outdoorové aktivity po mnoho sezón.

Fleecové kabáty Marmot v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete jak silné rouna, tak tenčí fleecové mikiny Marmot. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli model, získáte oděv špičkové kvality! Skvělá izolace proti chladu, vysoká prodyšnost a výsledná podpora udržování optimální tělesné teploty jsou charakteristickými znaky tohoto na horách osvědčeného řešení.