top

Fleecové oblečení Berghaus

Fleecové bundy BERGHAUS ® jsou ideální volbou jako funkční střední nebo svrchní vrstvy. Pokud potřebujete ochranu před chladem a maximální prodyšnost, jsou pro vás ideální volbou!
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Vymazat

Berghaus fleeces - vysoká kvalita a ochrana proti chladu

Pokud hledáte univerzální ochranu proti chladu. Chcete vysokou prodyšnost a rychleschnoucí vlastnosti. K dispozici jsou pouze výrobky nejvyšší kvality, pak je pro vás Berghaus fleece ideální volbou. Tento typ vrstvy horského oblečení je velmi univerzální. Během slunečných a bezvětrných dnů ji lze použít jako svrchní vrstvu! Pokud se však počasí rozhodne, že si s vámi zahraje, fleece Berghaus bude perfektní mezivrstvou. Modely značek Berghaus může také sloužit jako podšívka s kompatibilními membránovými bundami a vytvořit tak funkční systém 3v1! Sáhněte po těchto osvědčených řešeních pro teplo a pohodlí suché pokožky!

Proč si vybrat rouno?

Největší popularitu si toto řešení bezpochyby získalo v 90. letech 20. století, ale to neznamená, že by se rouno stalo minulostí. Turisté si ji stále velmi často vybírají jako mezivrstvu nebo dokonce vnější vrstvu. Proč? Protože fleece Berghaus má vynikající rychleschnoucí vlastnosti. V případě intenzivní námahy účinně absorbují a odpařují pot vznikající při námaze? Výsledek: vysoký komfort a suchá pokožka i v náročných podmínkách. Různé modely mají různé tepelné vlastnosti. Určitě tak najdete něco, co splní vaše požadavky. Berghaus fleeces jsou šité v anatomicky přizpůsobených střizích. Díky tomu jsou ideální na trekking a zajišťují maximální volnost pohybu. Tkanina, ze které jsou vyrobeny, se vyznačuje také vynikající prodyšností.

Berghaus fleeces v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho typů fleecových bund této uznávané značky. Určitě si najdete model odpovídající funkčnosti a střihu. Vysoká kvalita výrobků této značky znamená, že vám po zakoupení budou sloužit dlouho, dlouho! Pokud je však pro vás klasický fleece příliš tlustý, vyplatí se podívat na Berghaus fleecové mikiny, jejichž funkčnost dobře poslouží jako mezivrstva. Ať už se rozhodnete jakkoli, rozšíříte svůj outdoorový šatník o mimořádně funkční a všestranný oděv. Berghaus fleece se hodí i pro každodenní aktivní aktivity!