top

Fjallraven Trekingové kalhoty

Trekingové kalhoty Fjällräven® jsou extrémně odolné kalhoty s dodatečným zesílením, které chrání před mechanickým poškozením. Ideální pro vícedenní expedice, horské túry a výlety do přírody.
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
  1. -15%
    Legíny Fjallraven Abisko Tights - black

    wish list

  2. -15%
    Kalhoty Fjallraven Nils Trousers - dark navy

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingové kalhoty Fjallraven - klasický design

Hledáte kvalitní trekingové kalhoty, které vám poskytnou maximální pohodlí? Hledáte kvalitní trekingové kalhoty, které nabízejí maximální pohodlí, neomezený pohyb a prodyšnost pro outdoorové aktivity? Značka Fjallraven vytvořil něco speciálně pro vás na základě klasického designu osvědčeného po desetiletí. Trekingové kalhoty Fjallraven jsou modely vytvořené z funkčních a ekologických vláken. Kombinace organické bavlny a recyklovaného polyesteru zaručuje, že i ti nejnáročnější turisté dostanou potřebný výkon. Kalhoty jsou prodyšné, odolné a stylové již mnoho let. Díky nejvyšší kvalitě zpracování se nové kalhoty stanou základem vašeho turistického šatníku na další sezóny!

Čím je látka G1000® kalhot výjimečná?

Trekingové kalhoty Fjällräven jsou vyrobeny z různých verzí osvědčené tkaniny G1000®, která je potažena grónským voskem. To znamená, že na ně nemá vliv občasný déšť nebo sněžení. Přídavek polyesteru ve složení tkaniny znamená, že kalhoty mohou v případě namočení poměrně rychle vyschnout. Výrobky s celosvětově uznávaným logem lišky však nejvíce odlišuje jejich prodyšnost. Díky obsažené bavlně je nesrovnatelně prodyšnější než jiné konstrukce dostupné na trhu. Kalhoty tohoto typu jsou proto ideální pro teplejší období roku. Tkanina umožňuje rychlé odpařování potu, který se na pokožce vytvoří během cvičení. Trekingové kalhoty Fjällräven jsou nejen prodyšné, ale nabízejí také ochranu proti rychlému promočení a módní design.

Trekingové kalhoty Fjällräven v internetovém obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete širokou nabídku kalhot této značky uznávané outdoorovými fanoušky. Kombinace přírodních a syntetických vláken zajistí maximální pohodlí při zdolávání nových vrcholů. Díky vynikající kvalitě zpracování se vaše nové kalhoty stanou základním prvkem vašeho horského šatníku na mnoho let. Naše kolekce zahrnuje pánské i dámské trekové kalhoty Fjallraven. Každý si tak může najít model na míru svým potřebám.