top

Drymax

Drymax je americká značka vyrábějící vysoce kvalitní ponožky. Její nabídka zahrnuje ponožky na běhání, turistiku, kolo a každodenní použití. Prohlédněte si jedinečné ponožky Drymax, které udrží vaše nohy v suchu i při intenzivní námaze.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -26%
  Ponožky na běhání Drymax Extra Protection Running Mini Crew - graphite/orange
  Ponožky na běhání Drymax Extra Protection Running Mini Crew - graphite/orang...
  včetně DPH 539Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 479Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 734Kč (-26%)

  wish list

 2. -31%
  Ponožky na běhání Drymax Maximum Protection Running Mini Crew - white/orange
  Ponožky na běhání Drymax Maximum Protection Running Mini Crew - white/orange
  včetně DPH 539Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 489Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 787Kč (-31%)

  wish list

 3. -26%
  Ponožky na běhání Drymax Extra Protection Running Mini Crew - graphite/pink
  Ponožky na běhání Drymax Extra Protection Running Mini Crew - graphite/pink
  včetně DPH 539Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 479Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 734Kč (-26%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Drymax - maximální pohodlí nohou

Vlhkost je největším nepřítelem našich nohou bez ohledu na jejich aktivitu. Tento problém se však týká zejména běžců. Vlhká pokožka znamená mnohem vyšší riziko bolestivých otlaků nebo odřenin, podporuje růst bakterií způsobujících nepříjemný zápach a v neposlední řadě může při nižších teplotách nohy silně ochlazovat. Značka Drymax se rozhodla proti všem těmto nepříjemnostem bojovat. Právě tento americký výrobce si dal za cíl vytvořit ponožky, které snadno odvádějí vlhkost z nohou. Jak toho dosáhl? Klíčem k úspěchu se ukázala být správná konstrukce ponožky.

Ponožky Drymax jsou vyrobeny ze dvou vrstev. Vnitřní část, která je v kontaktu s chodidlem, je vyrobena z hydrofobních vláken. To znamená, že odpuzují vlhkost. Díky tomu odvádějí vlhkost pouze do vnější vrstvy ponožky, která je vyrobena z hydrofilního, tj. vlhkost přitahujícího materiálu. Materiál, který je v kontaktu s chodidlem, tak zůstává neustále suchý a přebytečný pot je odváděn ven, kde se může v klidu odpařovat přes svršek. Ponožkový systém Drymax je zcela soběstačný, a proto je ideální pro různé typy obuvi, a to jak při vysokých, tak při nízkých teplotách.

Široká nabídka americké značky

Dnes jsou výrobky značky Drymax známé po celém světě a rozsáhlý sortiment zahrnuje ponožky pro mnoho sportů a outdoorových aktivit. Největší výběr najdete jistě mezi běžeckými ponožkami. Koneckonců právě s ohledem na běžce byly vytvořeny první modely ponožek Drymax. Jsou oblíbené jak pro běh po asfaltu, tak pro krátké běhy a horský běh. Výborně se osvědčují v mokré trávě, blátě nebo dešti a tyto extrémní podmínky zvládají mnohem lépe než klasické ponožky. Outdoorové ponožky Drymax mají poněkud odlišnou konstrukci. Vyšší modely jsou speciálně přizpůsobeny pro tužší trekové boty. Tato americká značka nabízí také sportovní ponožky, které jsou ideální pro mnoho týmových sportů. Cyklistické ponožky Drymax jsou zase oblíbenou volbou pro cyklisty a nadšence MTB. Nabídku samozřejmě doplňují modely pro každodenní použití ve městě. Během dlouhého a náročného dne v kanceláři je přece pohodlí nohou stejně důležité.

Ponožky Drymax si můžete zakoupit na 8a.cz

Nabízíme široký výběr ponožek od amerického výrobce. V naší nabídce najdete modely připravené pro mnoho aktivit, které můžete podnikat v jakémkoli ročním období. Nejtenčí ponožky Drymax odvedou v létě skvělou práci a umožní okamžitý odvod vlhkosti. Budou dobře fungovat s lehkou obuví se svrškem ze síťoviny, takže mohou také zajistit maximální ventilaci nohou. Silnější ponožky Drymax jsou dobrou volbou pro delší treky a nižší teploty, kdy poskytují optimální tlumení. Široký výběr ponožek této americké značky znamená, že si mezi nimi každý aktivní člověk jistě najde model, který dokonale vyhovuje jeho potřebám.