top

Dívčí oblečení

Dívčí oblečení je ideální na turistiku nebo lyžování. Poskytují dítěti pohodlí a mají barvy, které jsou příjemné na pohled.
Zobrazení Mřížka Seznam

29 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Dětská bunda Pajak Casper - blue

  wish list

 2. -25%
  Dětská bunda Pajak Casper - navy

  wish list

 3. -29%
  Dětská kukla Kanfor Ride Kids - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

29 výrobky

na stránce
Vymazat

Dívčí oblečení - pro horskou turistiku, lyžování a lezení

Rekreační horská turistika vyžaduje výběr správného oblečení, aby si vaše dítě mohlo užívat výjimečného pohodlí. V obchodě 8a.cz najdete oblečení pro dívky, které je ideální pro přechodná období i zimní počasí. Nabídka obchodu vám umožní vybrat si oblečení, které se na jedné straně postará o tepelný komfort a na druhé straně zajistí prodyšnost. To je při cestě na vrchol nesmírně důležité. Vybrané materiály se postarají o odvod vlhkosti z okolí pokožky a umožní vám užívat si příjemné klima v oblasti těla. Některé modely jsou vyrobeny z merino vlny, která má rovněž termoregulační vlastnosti. Snižuje se pocit prochladnutí i přehřátí. Vlněná vlákna jsou často vyztužena polyamidem, který zvyšuje odolnost oděvu. Vaše dítě tak bude moci používat své oblíbené oblečení na mnoha výletech. Obchod nabízí oblečení pro dívky všech věkových kategorií.

Dívčí oblečení poskytuje pohodlí při používání

Návrháři dívčího oblečení kladou zvláštní důraz na pohodlí. Díky dobře navržené konstrukci si malá milovnice outdoorových aktivit bude moci užívat volnosti pohybu. Dívčí mikiny a kalhoty jsou střiženy tak, aby se přizpůsobily postavě těch nejmenších. Také vhodná elasticita oděvů umožňuje nerušený pohyb. To je důležitá výhoda při prozkoumávání horských stezek, lyžování a lezení. Návrháři samozřejmě nezapomněli na správnou měkkost použitých vláken. Díky jejich příjemné konstrukci nedojde u malé fanoušky aktivity k podráždění pokožky.

Dívčí oblečení v obchodě 8a.cz

Dívčí turistické oblečení je navrženo tak, aby zaujalo i ty nejmladší uživatelky. Velká pozornost je věnována barvám, aby splňovaly požadavky mladých turistek a outdoorových nadšenkyň. Dívčí kalhoty, mikiny a rukavice jsou zároveň stejně kvalitní jako modely pro dospělé. Díky použití technických materiálů je dívčí oblečení obzvláště vhodné pro použití, které zajistí, že se mladá uživatelka bude cítit co nejpohodlněji jak při prvních výletech, tak při dynamických hrách. Dívčí funkční spodní prádlo zajišťuje účinný odvod vlhkosti během fyzické aktivity. Teplé rukavice chrání před rychlým prochladnutím při nižších teplotách, zatímco kalhoty zajišťují volnost pohybu.