top

Dětské merino spodní prádlo

Dětské merino prádlo je skvělou základní vrstvou pro nejmenší turisty. Dětské merino prádlo je ideální pro první výlety a venkovní aktivity.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -21%
  Dětská mikina Icebreaker Kids 200 Oasis LS Crewe - black
  Dětská mikina Icebreaker Kids 200 Oasis LS Crewe - black
  včetně DPH 1019 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1059 Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 1299 Kč (-21%)

  wish list

 2. -20%
  Dětské kamaše Icebreaker Kids 200 Oasis Leggings - black
  Dětské kamaše Icebreaker Kids 200 Oasis Leggings - black
  včetně DPH 1029 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1079 Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 1299 Kč (-20%)

  wish list

 3. -16%
  Dětská mikina Icebreaker Kids 200 Oasis LS Crew - midnight navy
  Dětská mikina Icebreaker Kids 200 Oasis LS Crew - midnight navy
  včetně DPH 1169 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1119 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 1399 Kč (-16%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Proč je výběr správného spodního prádla pro děti tak důležitý?

Všichni outdooroví nadšenci vědí, jak důležitý je správný výběr oblečení. Ať už se chystáte na krátkou túru po stezkách, celodenní horolezeckou výpravu nebo lyžování, základem tepelného komfortu je dobře zvolené vrstvené oblečení. Pro děti je ještě důležitější oblečení, které poskytuje tepelný komfort. Mladé tělo je náchylnější k rychlému ochlazení a přehřátí. Základem každé sady oblečení pro nejmenší uživatele by mělo být dětské spodní prádlo. Je to první vrstva, která je v neustálém kontaktu s pokožkou, a proto musí splňovat příslušná kritéria. Dnes jsou bavlněná trička a mikiny minulostí. Jejich místo zaujaly syntetické modely a merino prádlo. Pro děti to znamená ještě větší pohodlí při hře a prvních výletech s rodiči.

Jaké jsou výhody merino prádla pro děti?

Rozhodování o technickém prádle pro děti nám dává v zásadě dvě možnosti. Vyberte si bud syntetické spodní prádlo vyrobené z moderních vláken, obvykle z polyesteru, nebo přírodní merino vlnu. Má řadu výhod, díky nimž je oblíbenou volbou pro rodiče i děti. Vlákna vlny merino jsou velmi tenká, což dodává materiálu velmi příjemnou strukturu na dotek. Díky tomu je merino prádlo velmi pohodlné na nošení a mnoho lidí mu dává přednost před syntetickými modely. Kromě toho má merino vlna vynikající tepelné vlastnosti. To vám umožní udržet správnou tělesnou teplotu, když se ochladí, ale také zabrání rychlému přehřátí při zábavě. Dětské spodní prádlo z merina velmi dobře dýchá, což znamená, že vlhkost se přenáší do další vrstvy oděvu. Díky tomu se celá věc dobře kombinuje s dalšími vrstvami oblečení, jako jsou membránové bundy, softshellové bundy nebo kalhoty.

Jak správně vybrat dětské spodní prádlo z merino vlny?

Merino prádlo pro děti je k dispozici v mnoha variantách. Nejoblíbenější je ta, která je určena pro chladnější část roku. Velmi praktickou volbou je dětská souprava spodního prádla, která se skládá z mikiny a kamaší. Je to kompletní základ pro jakýkoli outfit. Modely jsou k dispozici v různých tloušťkách a jsou ideální pro různé povětrnostní podmínky. Dětské merino prádlo střední gramáže je ideální pro chladné podzimní a jarní dny. Silnější modely jsou ideální pro zimní sporty a hry, jako je lyžování a sáňkování. Účinně chrání před chladem a zajišťují plnou volnost pohybu. Další výhodou spodního prádla z merino vlny je jeho vysoká odolnost proti zápachu, což znamená, že zůstává déle svěží. Sada dětského spodního prádla z vlny Merino má vynikající užitné vlastnosti a jistě ji ocení i ti nejmenší uživatelé.

Podívejte se na dětské merino prádlo online na adrese 8a.cz

Nabízíme drsný výběr dětského spodního prádla z merino vlny. Špičkové outdoorové značky nabízejí dětské termoprádlo nejvyšší kvality. Materiály a řešení převzatá z oblečení pro dospělé zajišťují výjimečné pohodlí v každé situaci. Kvalitní spodní prádlo zaručuje dětem maximální pohodlí na každém výletě, při sportovním tréninku i při hře. Dětské merino prádlo je velmi univerzální volbou, která je ideální vždy, když začnou klesat teploty. Dívčí a chlapecké modely umožňují vybrat optimální barvu pro každého malého nositele. Připravte své ratolesti na pokles teplot a vyberte jim pohodlné a teplé dětské spodní prádlo z merino vlny!