top

Dámské tréninkové kraťasy

Dámské tréninkové šortky se skvěle hodí na fyzické aktivity v městské posilovně, na hodiny fitness nebo jógy. Získáte tak potřebnou ochranu před přehřátím.
28
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

28 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

28 položek

na stránce

Dámské tréninkové šortky - minimalismus, který si zasloužíte

Konstrukce tohoto typu neobsahuje zbytečné prvky, což se projevuje maximální funkčností při cvičení. Díky krátkým nohavicím připomínajícím šortky se tréninkové šortky stanou trvalou součástí vašeho sportovního šatníku. Zajišťuje totiž potřebné větrání. Snižuje riziko přehřátí, které může jen zhatit vaše tréninkové plány. Dámské šortky jsou nepostradatelným partnerem na cesty do posilovny, na hodiny fitness po práci i na ranní jógu. Stojí za zmínku, že tyto návrhy nemají prakticky žádné kapsy. Při tréninku nejsou potřeba a jen by vám překážely.

Dýchatelný komfort v dámských tréninkových šortkách

K výrobě šortek návrháři obvykle používají bavlnu nebo polyester. Díky prvnímu materiálu si dámské tréninkové šortky zachovávají prodyšnost přírodního vlákna. Jak víme, při cvičení je to nepochybně pohodlné. Bavlna je zároveň velmi příjemná na dotek, takže nedráždí citlivou ženskou pokožku. Druhým materiálem je syntetický polyester, díky němuž tréninkové šortky lépe odvádějí vlhkost. Je to proto, že tato syntetika má schopnost částečně zachovat přirozenou prodyšnost pokožky. To v kombinaci s krátkým střihem šortek výrazně snižuje pocit přehřátí.

Dámské tréninkové šortky - naprostá volnost pohybu

Šortky jsou přizpůsobené ženské postavě a neomezují vás v pohybu. To znamená, že můžete provádět jakékoli cvičení s maximálním komfortem. To je často podpořeno elastickou konstrukcí tkaniny, díky které jsou tréninkové šortky opravdu příjemnou oporou. Stabilitu na těle obvykle zajišťuje klasická stahovací šňůrka. Po připevnění se nemusíte obávat, že by vám vyklouzl. Dámské tréninkové šortky se vyznačují optimální odolností. To znamená, že vydrží zatížení tkaniny při cvičení.