top

Dámské tréninkové kraťasy

Dámské tréninkové šortky se skvěle hodí na fyzické aktivity v městské posilovně, na hodiny fitness nebo jógy. Získáte tak potřebnou ochranu před přehřátím.
Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

na stránce
  1. -35%
    Dámské kraťasy The North Face Arque 3 - goblin blue

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské tréninkové kraťasy - minimalismus, který si zasloužíte

Konstrukce tohoto typu neobsahuje zbytečné prvky, což se projevuje maximální funkčností při cvičení. Díky krátkým nohavicím připomínajícím šortky se tréninkové kraťasy stanou trvalou součástí vašeho sportovního šatníku. Takové řešení zajišťuje potřebnou ventilaci. Snižuje riziko přehřátí, které může jen zhatit vaše tréninkové plány. Dámské kraťasy jsou nepostradatelným partnerem na cesty do posilovny, na fitness po práci i na ranní jógu. Stojí za zmínku, že tyto návrhy nemají prakticky žádné kapsy. Při tréninku nejsou potřeba a jen by vám překážely.

Pohodlná prodyšnost dámských tréninkových kraťasů

K výrobě kraťasů návrháři obvykle používají bavlnu nebo polyester. Díky prvnímu materiálu si dámské tréninkové kraťasy zachovávají prodyšnost přírodního vlákna. Jak víme, při cvičení je to nepochybně pohodlné. Bavlna je zároveň velmi příjemná na dotek, takže nedráždí citlivou ženskou pokožku. Druhým materiálem je syntetický polyester, díky němuž tréninkové kraťasy lépe odvádějí vlhkost. Je to proto, že tento syntetický materiál má schopnost částečně zachovat přirozenou prodyšnost pokožky. To v kombinaci s krátkým střihem kraťasů výrazně snižuje pocit přehřátí.

Dámské tréninkové kraťasy - naprostá volnost pohybu

Kraťasy jsou přizpůsobené ženské postavě a neomezují vás v pohybu. To znamená, že můžete provádět jakékoli cvičení s maximálním komfortem. To je často podpořeno elastickou konstrukcí tkaniny, díky které jsou tréninkové kraťasy opravdu příjemnou oporou. Stabilitu na těle obvykle zajišťuje klasická stahovací šňůrka. Po zavázání se nemusíte bát, že kraťasy sklouznou. Dámské tréninkové kraťasy se vyznačují optimální odolností. To znamená, že vydrží zatížení tkaniny při cvičení.