top

Dámské spacáky

Dámské spací pytle vyrobené speciálně pro ženy umožňují ještě pohodlnější spaní ve stanu. Tyto spací pytle jsou dokonale přizpůsobené vaší výšce a tvaru postavy a zajistí vám pohodlný odpočinek na každé cestě.
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Vymazat

Optimálně vybavené spací pytle pro ženy

Podobně jako většina oblečení a turistického vybavení jsou i spací pytle navrženy speciálně s ohledem na něžné pohlaví. Dámské spací pytle se mírně liší od pánských modelů, což se projevuje lepším přizpůsobením se ženské siluetě a účinnějším udržováním tělesného tepla během spánku. Dámské spací pytle jsou také menším batohem, který můžete nosit na zádech, což vám ještě více usnadní cestu do cíle. Často se dodávají i v různých barevných provedeních. Jsou ideální volbou pro všechny milovnice stanování, dlouhého putování po horských stezkách nebo horolezectví. Spací pytel optimálně přizpůsobený vašim potřebám poskytuje ještě lepší tepelné vlastnosti a zaručuje maximální izolaci

Rozlišovací znaky dámských spacích pytlů

Modely připravené pro ženy jsou obvykle o něco kratší než tradiční modely. Díky tomu jsou lépe přizpůsobeny výšce většiny žen. Díky menšímu množství zbytečného prostoru uvnitř se spací pytel zahřeje mnohem rychleji, což se projeví ve větším pohodlí od prvních okamžiků po usednutí do spacího pytle. To je neocenitelná výhoda pro všechny dámy, které při mírných teplotách rychle mrznou. Dámské spací pytle se navíc často vyznačují mírně upraveným střihem, který je vhodně přizpůsoben ženské postavě. Díky tomu nabízejí přiměřenou volnost a pohodlí při spánku bez pocitu trapnosti nebo nedostatku místa. U vybraných modelů byl zohledněn také problém rychlého promrzání nohou, a to speciálním přizpůsobením tvaru spacího pytle. Toto řešení se projevuje zvýšeným tepelným komfortem v chladných podmínkách.

Modely dokonale vyhovující potřebám dam

Dámské spací pytle jsou ideální pro výlety do hor i pro dovolenou pod stanem. Jsou kompaktní a pohodlné na spaní, takže vám zaručí jedinečné pohodlí při jakékoli pěší túře. Tyto modely, navržené speciálně pro ženy, si můžete zakoupit online na adrese 8a.cz. Nabídka zahrnuje všechna nejznámější řešení používaná i v unisex spacích pytlích. Dámy si tak mohou vybrat jak ze syntetických, tak z péřových spacích pytlů. Ty jsou oblíbenější v teplejší části roku, v létě, na jaře a na podzim. Ty jsou ideální volbou pro chladné zimní měsíce, protože poskytují vynikající ochranu před chladem.

Další oblíbené kategorie spacích pytlů:

Turistické spacáky Perove spacaky Syntetické spacaky Spacaky pro dva Spacaky pro děti

Podívejte se také na dámské oblečení a obuv:

Dámské boty Hanwag Dámské kalhoty Arcteryx Dámské bundy The North Face Dámská obuv Montura Dámská outdoorová obuv