top

Dámské náramky

Dámské náramky jsou dokonalým doplňkem pro každou milovnici lezení. Skvěle podtrhnou zájmy nejen při letních výletech do skal, ale i při horských slavnostech nebo každodenních povinnostech.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

Vymazat

Lezecký náramek s horským motivem

Mezi nabízenými šperky tvoří největší část horolezecké náramky s motivem hor. Široký výběr vzorů a barev umožňuje dokonale sladit doplňky s každým oblečením. Dámské horolezecké šperky jsou skvělým nápadem na dárek, který udělá radost každé milovnici hor. Náramky z tenkých lanek nebo repů jsou ideální jak pro trénink na umělé stěně, tak pro prázdninový výlet do skal. Rozmanité modely jsou doplněny drobnými detaily stylizovanými jako různé prvky horolezeckého vybavení. Miniaturní karabina, malý kyblík na jištění nebo osmička jsou jen některé z nich. Přestože jsou velmi malé, každý zájemce o lezení pozná jejich tvar na první pohled. Skvěle zpracované dámské lezecké náramky často obsahují stříbrné prvky, které ještě více podtrhují jejich jedinečnost. Většina náramků má nastavitelný obvod, díky kterému vám dokonale padnou na ruku. To také usnadňuje jejich nasazování a sundávání, pokud je to nutné.

Dámské horolezecké šperky v obchodě 8a.cz

Nabízíme širokou škálu barev a modelů lezeckých náramků pro všechny milovnice horských výzev. Skvěle vyrobené horské šperky od firem, které se na ně specializují, jsou zárukou vysoké preciznosti a fantastického vzhledu.