top

Dámské nákrčníky

Dámské nákrčníky jsou skvělým doplňkem oblečení každé aktivní ženy. Zajišťují vyšší funkčnost při sportu než klasické šátky. Nabízíme komíny ze syntetiky, rouna a vlny.
41
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

41 položek

na stránce
 1. -10%
  Nákrčník Icebreaker Apex Chute - jet hthr

  wish list

 2. -12%
  Nákrčník Buff Knitted Neckwarmer Norval - forest

  wish list

 3. -25%
  Nákrčník Maloja Kurjey - lotus star

  wish list

 4. -25%
  Nákrčník Maloja Kurjey - moonless

  wish list

 5. -20%
  Nákrčník Buff Dryflx+ Neckwarmer - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

41 položek

na stránce

Dámské nákrčníky jsou ideální pro chladnější období

Ochrana krku před chladem je nesmírně důležitá, zejména v zimě. Během chladných dnů, kdy se účinně chráníme před chladem tím, že si nasadíme čepici a teplou mikinu nebo bundu, bychom neměli zapomínat na krk. Vystavení může vést k rychlému nachlazení nebo přinejmenším k nepohodlí při mnoha činnostech. V minulosti byl nejoblíbenějším řešením klasický šátek. V současné době jsou praktické dámské šátky na krk stále oblíbenější. Je to rozhodně pohodlnější řešení, které se osvědčí při horské turistice, při četných sportovních aktivitách, ale i v každodenním životě, kdy potřebujeme účinnou izolaci před chladem. Dobře zvolená k vykonávané činnosti může být skvělým doplňkem k ostatním oděvům a zaujmout nejen svými užitnými vlastnostmi, ale také jedinečným stylem. V nabídce obchodu 8a.cz v nabídce obchodu najdete dámské nákrčníky, které jsou ideální pro přechodná období i chladnou zimu. Nabízíme široký výběr modelů od špičkových výrobců outdoorového oblečení.

Sportovní a ležérní - komíny pro aktivní ženy

Mezi komíny lze nalézt širokou škálu modelů, které se značně liší konstrukcí a použitými materiály. Oba faktory mají významný vliv na to, v jakých činnostech budou dosahovat nejlepších výsledků. Dámské nákrčníky z technických materiálů jsou optimální volbou pro sport. V závislosti na teplotě, ve které je budete používat, můžete zvolit lehčí materiál, který ochrání váš krk před sluncem, nebo teplejší modely vyrobené například z fleecu. Je to dobrá volba pro mrazivé dny, kdy potřebujete dodatečnou tepelnou ochranu. Technické materiály navíc výborně odvádějí vlhkost, což pomáhá udržovat příjemné tepelné podmínky i při intenzivním cvičení. Dámské šátky na krk se dobře hodí i jako doplněk ke každodennímu oblečení. Speciálně vyrobené pletené verze z vlny nebo jiných vláken nabízejí jedinečný, klasický vzhled.

Dámské ponožky ke krku koupit online na 8a.cz

Nabízíme ty nejlepší dámské chňapky na trhu od nejlepších outdoorových značek. Najdete zde široký výběr snookulí Buff, Icebreaker a mnoha dalších výrobců, které se osvědčí při různých aktivitách. Skvěle vypadající dámské nákrčníky zajistí maximální tepelný komfort a snadné používání v chladnějším období. Měkké materiály, ze kterých jsou vyrobeny, vás nebudou dráždit a nebudete se chtít rozloučit se svým oblíbeným šňůrkou ani po skončení cesty. Tyto modely jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a zajišťují pohodlné používání, ať už se vydáte kamkoli. Díky různým barvám a texturám můžete čepici dokonale sladit se svou čepicí. Městské modely vám poskytnou dostatek tepla při každodenním dojíždění do práce nebo do školy. Dámské šátky na krk jsou také oblíbeným stylovým doplňkem při zdolávání zimních horských tras.