top

Dámské multifunkční šátky

Dámské multifunkční popruhy jsou skvělé nejen v zimě, ale po celý rok. V horských podmínkách často potřebujeme dodatečnou ochranu krku před nízkými teplotami nebo větrem.
Zobrazení Mřížka Seznam

242 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

242 výrobky

Vymazat

Dámské šátky a šály pro horolezectví, horskou turistiku i každodenní nošení

Dámské šály a šátky jsou skvělé nejen v zimě, ale po celý rok. V horských podmínkách často potřebujeme dodatečnou ochranu krku před nízkými teplotami nebo větrem. V sortimentu našeho obchodu nabízíme dámské šály a šátky, které vám zajistí teplo a pohodlí při lezení, horské turistice i každodenním životě. Silnější modely skvěle doplní čepice v chladnější části roku a v létě tenké šátky účinně ochrání před sluncem. Barevné dámské šátky a nákrčníky jsou také dokonalým stylovým doplňkem turistického oblečení.

Dámské multifunkční šátky - ideální na každý výlet

Mezi outdoorovým oblečením si zvláštní místo vydobyly dámské multifunkční šátky. Jedná se o jeden z nejuniverzálnějších oděvních doplňků. Může úspěšně nahradit čepici, čelenku nebo tradiční šátek. Způsob jejich použití závisí pouze na kreativitě uživatelky. V našem outdoorovém obchodě nabízíme mimořádně široký sortiment šátků, nejoblíbenější - dámské Buffy - jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních, takže je možné je dokonale sladit s jakoukoli dámskou bundou. Turistické šátky se vyrábějí z nejrůznějších materiálů, které odpovídají povětrnostním podmínkám a ročnímu období. K dispozici jsou verze zateplené fleecem nebo vybavené membránou, která poskytuje plnou ochranu před větrem. Dámské turistické šátky jsou ideální pro rychlé sporty, jako je jízda na horském kole a lyžování. Silnější modely skvěle doplní čepice v chladnější části roku, zatímco v létě vás tenké šátky účinně ochrání před sluncem.

Tradiční dámské turistické šátky i pro každodenní použití

Sortiment sportovních a turistických šátků a nákrčníků doplňují dámské šály. Toto klasické řešení je nejoblíbenější volbou do města i na jednodušší výlety. Dámské šály se vyrábějí jak z tradičních materiálů, tak z fleecu, který je velmi lehký a výborně izoluje. Na dotek příjemná šála je skvělým doplňkem teplé zimní čepice.