top

Dámské lezecké mikiny

Dámské lezecké mikiny mají střih, který poskytuje maximální volnost pohybu při výstupu na vrchol. Tyto modely, vytvořené speciálně pro ženy, vám umožní pohodlně se chránit před chladem během aktivity.
Zobrazení Mřížka Seznam

38 výrobky

na stránce
 1. -28%
  Dámská mikina s kapucí E9 Aida - green lake

  wish list

 2. -28%
  Dámská mikina s kapucí E9 Raki - agave

  wish list

 3. -28%
  Dámská mikina s kapucí E9 Aida - agata

  wish list

 4. -31%
  Dámská mikina Edelrid Spotter Crew - olive

  wish list

 5. -37%
  Dámská mikina na zip Rab Nexus Jacket - ruby

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

38 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské lezecké mikiny - větší a menší mrazy

Obáváte se, že jarní den bude chladný? Nebo hledáte něco na podzim? Široká nabídka lezeckých mikin zaručuje, že najdete model vhodný pro aktuální povětrnostní podmínky. V nabídce najdete mikiny ideální pro letní večery i nižší podzimní teploty. Díky nim si můžete zajistit tepelný komfort při lezení. Mnohé mikiny má také kapuci, která je užitečná např. pro ochranu hlavy před chladem při jištění partnera. Taková ochrana před chladem zpříjemní každou lezeckou výpravu na skály. Dámské lezecké mikiny na zip umožňují rychlé větrání. Když se začnete cítit přehřátí, rozepněte zip, abyste podpořili cirkulaci vzduchu. Tím se snižuje riziko hromadění teplého vzduchu pod vrstvou tkaniny.

Dámské lezecké mikiny mají optimálně propracovanou konstrukci

Lezení je sport, který vyžaduje vysokou přesnost pohybu. Nemůže být narušena nevhodným oblečením. Proto návrháři mikin věnují velkou pozornost tomu, aby neomezovaly v pohybu. Střihy modelů byly navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily ženské siluetě. Přizpůsobují se pohybům uživatelky, což je při snaze o dosažení vrcholu nesmírně důležitá vlastnost. Kromě toho jsou lezecké mezivrstvy často obohaceny elastanem, který zvyšuje jejich roztažnost. Kombinace těchto vlastností znamená, že se můžete pohodlně natáhnout a uchopit další chyt. To vám pomůže efektivně absolvovat lezeckou cestu různého stupně pokročilosti.

Dámské lezecké mikiny - výhody bavlněných vláken a dalších použitých materiálů

Většina lezeckého oblečení je nepochybně vyrobena z bavlny. To má svůj základ. Tato přírodní vlákna zajišťují dostatečnou prodyšnost. Mezivrstva z nich vyrobená tak díky cirkulaci vzduchu snižuje riziko pocitu přehřátí. Bavlna je navíc příjemná k pokožce, což znamená, že nezpůsobuje podráždění. To zajišťuje pohodlí během dlouhých hodin nošení mikiny. Tento materiál je často vyztužen syntetickými materiály. Díky příměsi polyesteru nebo nylonu mají dámské lezecké mikiny lepší vlastnosti při kontaktu se skálou. Díky tomu je budete moci používat déle. Zmíněný polyester navíc zajišťuje lepší prodyšnost. Její úroveň bude vhodná pro zažití příjemného klimatu v blízkosti kůže během lezecké výzvy. Správné složení materiálu vám umožní užívat si funkční mezivrstvu.

Dámské lezecké mikiny - styling

Při outdoorových aktivitách si užijete i propracovaný outfit. Dámské lezecké mikiny dostupné v našem obchodě vám v tom pomohou. Díky výběru barev jsou atraktivní pro milovnice vertikálního lezení na stěně. K zajímavému designu přispívá také grafika nebo logo výrobce, které se k ní dokonale hodí. Samozřejmě máme také něco vhodného pro milovnice klasiky. Modely v tmavě modré nebo černé barvě jsou nadčasové a lze je snadno sladit s dalšími prvky vašeho šatníku. Obchod 8a.cz nabízí technicky i vizuálně propracované mikiny. Většina z nich je ideální pro každodenní použití. Můžete je použít při pikniku v přírodě nebo při setkání s přáteli. Kvalitní kalhoty a trička, které jsou k dispozici v našem obchodě, jsou také dokonalým doplňkem lezeckého oblečení.