top

Dámské lezecké mikiny

Dámské lezecké mikiny mají střih, který poskytuje maximální volnost pohybu při výstupu na vrchol. Tyto modely, vytvořené speciálně pro ženy, vám umožní pohodlně se chránit před chladem během aktivity.
37
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

37 položek

na stránce
 1. -10%
  Dámská mikina Edelrid Spotter Crew - olive

  wish list

 2. -15%
  Dámská lezecká mikina LS Maloja Wiesenridde - moss

  wish list

 3. -15%
  Dámská mikina Patagonia R1 Air Crew - smolder blue

  wish list

 4. -13%
  Dámská lezecká bunda Ortovox Fleece Hoody - green

  wish list

 5. -30%
  Dámská mikina na zip Rab Nexus Jacket - ruby

  wish list

 6. -15%
  Dámská mikina Maloja Alpendistl - golden fall

  wish list

 7. -10%
  Mikina dámská Black Diamond Crux Hoody - azul

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

37 položek

na stránce

Dámské horolezecké mikiny - větší a menší zimní

Obáváte se, že jarní den bude chladný? Nebo hledáte něco na podzim? Naše široká nabídka horolezeckých mikin zaručuje, že najdete model vhodný pro aktuální povětrnostní podmínky. V naší nabídce najdete mikiny ideální pro letní večery i nižší podzimní teploty. Díky nim si můžete zajistit tepelný komfort při lezení. Mnohé mikiny mají také kapuci, která je užitečná např. pro ochranu hlavy před chladem při jištění partnera. Taková ochrana před chladem zpříjemní každou lezeckou výpravu do skály. Dámské horolezecké mikiny na zip umožňují rychlé větrání. Když se začnete cítit přehřátí, rozepněte zip, aby mohl cirkulovat vzduch. Tím se snižuje riziko hromadění teplého vzduchu pod vrstvou tkaniny.

Dámské horolezecké mikiny jsou optimálně navrženy

Lezení je sport, který vyžaduje vysokou přesnost pohybu. Nemůže být narušena nevhodným oblečením. Proto návrháři mikin v nabídce obchodu věnují velkou pozornost tomu, aby neomezovaly v pohybu. Střihy modelů byly navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily ženské siluetě. Přizpůsobují se pohybům uživatele, což je při snaze o dosažení vrcholu nesmírně důležitá vlastnost. Kromě toho jsou lezecké mezivrstvy často obohaceny elastanem, který zvyšuje jejich roztažnost. Kombinace těchto vlastností znamená, že se můžete pohodlně natáhnout a uchopit další chyt. To vám pomůže efektivně absolvovat lezeckou trasu různého stupně pokročilosti.

Dámské horolezecké mikiny - výhody bavlněných vláken a dalších použitých materiálů

Většina horolezeckého oblečení je nepochybně vyrobena z bavlny. To má svůj základ. Tato přírodní vlákna zajišťují dostatečnou prodyšnost. Mezivrstva z nich vyrobená tak díky cirkulaci vzduchu snižuje riziko pocitu přehřátí. Bavlna je navíc příjemná k pokožce, což znamená, že nezpůsobuje podráždění. To zajišťuje pohodlí během dlouhých hodin nošení mikiny. Tento materiál je často vyztužen syntetickými materiály. Díky příměsi polyesteru nebo nylonu mají dámské lezecké mikiny lepší vlastnosti při kontaktu se skálou. Díky tomu je budete moci používat déle. Zmíněný polyester navíc zajišťuje lepší prodyšnost. Její úroveň bude vhodná pro zažití příjemného klimatu v blízkosti kůže během lezecké výzvy. Správné složení materiálu vám umožní užívat si funkční mezivrstvu.

Dámské horolezecké mikiny - styling

Důmyslný outfit si můžete dopřát i při outdoorových aktivitách. Dámské lezecké mikiny dostupné v našem obchodě vám v tom pomohou. Díky výběru barev jsou atraktivní pro milovnice vertikálního lezení na stěně. K zajímavému designu přispívá také grafika nebo logo výrobce, které se k němu dokonale hodí. Samozřejmě máme také něco vhodného pro milovníky klasiky. Modely v tmavě modré nebo černé barvě jsou nadčasové a lze je snadno sladit s dalšími prvky vašeho šatníku. Obchod 8a.cz Nabízíme technicky i vizuálně propracované mikiny. Většina z nich je ideální pro každodenní použití. Můžete je použít při pikniku v přírodě nebo při setkání s přáteli. Kvalitní kalhoty a trička, které jsou k dispozici v našem obchodě, jsou také dokonalým doplňkem lezeckého oblečení.