top

Dámské funkční boxerky

Dámské termo boxerky jsou ideální volbou pro dámy, které hledají maximální pohodlí. Jsou ideální pro mnoho horských aktivit a turistických výletů.
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské funkční boxerky jsou skvělou volbou

Vhodně zvolené funkční spodní prádlo je základem každé sady dámského oblečení pro horské aktivity. Fyzická námaha na stezkách a cestách na něj klade vysoké nároky. Musí splňovat řadu vlastností. Dámské funkční boxerky musí být především vysoce prodyšné, aby se vodní pára produkovaná tělem mohla rychle přenést do další vrstvy oblečení. Za druhé, boxerky musí být co nejpohodlnější, takže by neměly způsobovat žádný tlak ani omezovat pohyb. Za třetí, dámské funkční boxerky musí udržovat vhodnou teplotu v blízkosti těla, aby nedocházelo ke snadnému prochladnutí nebo přehřátí. Funkční boxerky od předních výrobců mají všechny tyto vlastnosti.

Různorodé dámské funkční boxerky

Podobně jako jiné prvky funkčního spodního prádla lze i kalhotky rozdělit na ty, které jsou vyrobeny ze syntetických vláken, a ty, u nichž převažují přírodní vlákna, obvykle merino vlna. První z nich jsou oblíbené zejména pro intenzivnější aktivity. Poskytují okamžitý odvod vlhkosti a rychleschnoucí vlastnosti, které jsou v případě velké námahy nesmírně důležité. Díky tomu dokážou kalhotky poskytnout komfort v širokém rozsahu teplot a při různé intenzitě cvičení. Dámské funkční boxerky z merino vlny jsou velmi pohodlné. Materiál je příjemný na dotek a má vynikající tepelné vlastnosti. Jsou ideální volbou pro chladnější části roku.

Dámské funkční boxerky v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr dámských boxerek od předních výrobců termoprádla. Optimálně zvolené střihy a vysoká elasticita materiálů zaručují dokonalé přizpůsobení postavě a neomezenou volnost pohybu. Tyto dámské funkční kalhotky jsou ideální na trekking po horských stezkách, turistiku po lehčích cestách, na skialpy nebo během prázdninových výletů. Dámské technické boxerky nabízejí pohodlí a vysokou kvalitu známou z outdoorového oblečení.