top

Dámské funkční boxerky

Dámské termo boxerky jsou ideální volbou pro dámy, které hledají maximální pohodlí. Jsou ideální pro mnoho horských aktivit a turistických výletů.
40
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce

Dámské termoboxery jsou skvělou volbou

Vhodně zvolené termoprádlo je základem každé sady dámského oblečení pro horské aktivity. Fyzická námaha na stezkách a cestách na něj klade vysoké nároky. Musí splňovat řadu charakteristik. Dámské termoprádlo musí být především vysoce prodyšné, aby se vodní pára produkovaná tělem mohla rychle přenést do další vrstvy oblečení. Za druhé, boxerky musí být co nejpohodlnější, takže by neměly způsobovat žádný tlak ani omezovat pohyb. Za třetí, dámské termoprádlo musí udržovat vhodnou teplotu v blízkosti těla, aby nedocházelo ke snadnému prochladnutí nebo přehřátí těla. Termoprádlo od předních výrobců má všechny tyto vlastnosti.

Diferencované dámské termoboxery

Podobně jako jiné termoprádlo lze i kalhotky rozdělit na ty, které jsou vyrobeny ze syntetických vláken, a ty, u nichž převažují přírodní vlákna, obvykle merino vlna. První z nich jsou oblíbené zejména pro intenzivnější aktivity. Poskytují okamžitý odvod vlhkosti a rychleschnoucí vlastnosti, které jsou v případě velké námahy nesmírně důležité. Kalhotky tak mohou poskytovat pohodlí v širokém rozsahu teplot a s různou intenzitou. Dámské termo boxerky z merino vlny jsou velmi pohodlné na nošení. Materiál je příjemný na dotek a má vynikající tepelné vlastnosti. Jsou ideální volbou pro chladnější části roku.

Dámské termoboxery v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr dámských boxerek od předních výrobců termoprádla. Optimálně zvolené střihy a vysoká elasticita materiálů zaručují dokonalé přizpůsobení postavě a neomezenou volnost pohybu. Tyto dámské termoprádlo jsou ideální na trekking po horských stezkách, turistiku po lehčích cestách, na lyže nebo během prázdninových výletů. Dámské technické boxerky nabízejí pohodlí a vysokou kvalitu známou z outdoorového oblečení.