top

Dámská trička na běhání

Dámská trička na běhání snadno splňují požadavky na soupravy sportovního oblečení. Milovnice běhu, které pravidelně zdolávají běžecké trasy, by měly mít tyto modely ve svém šatníku.
Zobrazení Mřížka Seznam

82 výrobky

na stránce
 1. -34%
  Dámské běžecké tričko Ciele WNSB

  wish list

 2. -39%
  Dámský top On Running Tank-T - twilight/navy

  wish list

 3. -25%
  Dámský top Dynafit 24/7 Drirelease Tank - ocean

  wish list

 4. -25%
  Běžecký dámský top Dynafit Alpine Pro Tank - iowa

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

82 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámská trička na běhání dokonale doplňují sportovní střih

Dámská trička z technických materiálů se skvěle hodí na turistiku, zdolávání strmých svahů nebo outdoorové aktivity. Každý sport má však svá specifika a dámská běžecká trička jsou dokonalým běžeckým oblečením. Lze je kombinovat s dalšími prvky sportovního oblečení a podpořit jejich uživatelku při přijímání nových výzev. Běhání se může zdát jako sport, který nevyžaduje použití specializovaného vybavení, ale nevhodně zvolené oblečení může zhatit všechny plány. Tyto modely využijí jak začátečníci, tak pokročilejší běžci. Materiál je kombinací vláken s vlastnostmi, které zajišťují velmi dobrou prodyšnost a účinné odpařování vlhkosti z pokožky. Tím je zajištěno příjemné klima vedle těla.

Dámská trička na běhání ideální pro aktivitu

Dlouhé hodiny strávené tréninkem mohou být zdrojem velkého uspokojení. Bohužel tomu tak není vždy. Být aktivní v nepohodlném oblečení není žádná legrace. Abyste tomu předešli, stačí se zásobit dámskými běžeckými tričky. Dámské modely se vyznačují nejen velmi dobrými technickými parametry, ale často také ženským designem. Střihy se dokonale přizpůsobí dámské postavě a jsou vyvinuty tak, aby co nejlépe spolupracovaly s dalšími vrstvami. Výběr z hlediska designu je tak velký, že si na své přijdou ženy s různým vkusem. Jejich střihy neomezují pohyb a neškrtí. Pro dosažení tohoto efektu návrháři minimalizují objem švů nebo se bez nich zcela obejdou. Díky tomu je volnost pohybu mnohem větší.

Dámské technické běžecké tričko pro trénink a závody

Stejně jako ostatní sportovní oblečení jsou i dámská běžecká trička obohacena o řadu moderních technologií, které zvyšují jejich pohodlí při nošení. Různé společnosti vyvíjejí vlastní způsoby, jak dosáhnout stejných cílů. Vyvíjí se například materiály, které pomáhají odvádět vlhkost a zajišťují nejlepší možnou prodyšnost. To umožňují speciální povlaky nebo vlákna. Varianty ze syntetických tkanin jsou lehké a neakumulují vlhkost. Odvádějí vlhkost od těla běžce a umožňují její rychlejší odpařování. Pro zpomalení procesu vzniku zápachu jsou vlákna obohacena o ionty stříbra. Tím se také prodlužuje čerstvost modelů, a proto má tato technika mezi výrobci stále více příznivců.

Dámská trička na běhání pro různé části roku

Pokročilejší běžecký trénink vyžaduje kontinuitu činnosti. Dámská běžecká trička podporují tělo jak v teplejších dnech, tak při trochu nižších teplotách. Pro běžkyně jsou k dispozici modely s krátkým rukávem, které zajišťují větrání ideální pro letní odpoledne. V široké nabídce modelů je místo i pro modely s dlouhým rukávem. Tyto varianty jsou ideální pro nošení v mírně chladnějších částech roku. Schopnost regulace tepla znamená, že oba typy stejně zvyšují efektivitu prováděných činností a stejně zvyšují pohodlí při každém kroku.

Dámská a pánská běžecká trička v mnoha stylech a provedeních v obchodě 8a.cz

Dokonalý běžecký outfit doplníte výběrem produktů ze sortimentu internetového obchodu 8a.cz. Na jednom místě najdete běžecké kalhoty, běžecká trička pro muže i ženy, boty vhodné pro běhání a intenzivní trénink, různé doplňky a příslušenství pro běžce. Najdete zde výrobky známých značek, které ocení jak začátečníci, tak pokročilejší běžci. Nabídka je tak široká, že si v ní každý milovník dynamických trailů a terénního běhu snadno najde to své. Podívejte se sami a sáhněte po kvalitních nabídkách za atraktivní ceny.