top

Cyklonavigace / počítadla GPS

GPS navigace je nezbytným doplňkem každého cyklisty. Při delších výletech v terénu vás dobrá navigace na kole dokonale provede úzkými stezkami a přesná cyklonavigace vám umožní změřit všechny parametry vaší tréninkové jízdy.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Cyklonavigace nebo GPS navigace - co si vybrat?

Klasické cyklonavigace odvozené od turistických modelů jsou nejvhodnější pro expedice a cyklistické výlety. Obvykle se vyznačují o něco většími rozměry, takže je snazší procházet mapy a zakreslovat novou trasu na obrazovce. Často používají barevné displeje a mapy, které jsou na nich k dispozici, vyznačují se vysokou přesností. GPS navigace mají obvykle rozsáhlejší sadu dalších parametrů týkajících se jízdy na kole a navíc umožňují navigaci po předem definované trase. Jsou ideálním řešením pro ty, kteří trénují cyklistiku a chtějí mít úplný přehled o průběhu trasy i základních parametrech těla během intenzivního výkonu. Je to dobrá volba pro trénink a závod, ale také pro mírně rychlejší výlety. Ať už si vyberete kteroukoli možnost, GPS pro vaše kolo vám umožní ještě více si vychutnat překonávání naplánovaných tras.

GPS navigace - nejen pro trénink

GPS navigace jsou velmi oblíbené u nadšených cyklistů a závodníků, kteří se připravují na další závod. To vše díky obrovskému množství dat, která poskytují. Samozřejmostí jsou již základní funkce, jako je záznam trasy, aktuální rychlost, průměrná rychlost nebo čas tréninku. V dnešní době má téměř každá GPS navigace mnohem více funkcí. Většina z nich vám také sdělí převýšení, což je důležité zejména pro milovníky MTB. Po zakoupení dalších komponent bude možné měřit výkon na klikách nebo tepovou frekvenci. Samozřejmě si v každé GPS navigaci můžeme naplánovat trasu a cyklocomputer nám ukáže, kam máme odbočit. Většinu počítadel s navigací GPS lze pro snadnější používání ovládat také pomocí aplikace. Díky ní je možné stahovat data do nejoblíbenějších tréninkových aplikací nebo mnohem snadněji plánovat další trasu.

Cyklonavigace můžete zakoupit online v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr GPS navigací a cyklonavigací předních značek. Malý cyklistický počítač můžete snadno připevnit na řídítka pomocí speciálních držáků. Díky mnoha informacím budete moci ještě lépe naplánovat svou příští cestu nebo zvýšit efektivitu svého tréninku na silnici i v terénu. Specializované GPS navigace a cyklonavigace jsou ideální pro každý typ jízdního kola. Na 8a.cz mezi doplňky na kolo najdete kromě cyklonavigací také cyklo nářadí a světla na kolo.