top

Currex

Currex je německá značka specializující se na navrhování a výrobu vysoce kvalitních vložek do bot. Její nabídka zahrnuje specializované vložky do běžeckých a trekových bot i do bot pro každodenní nošení.
11
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
 1. -30%
  Vložky do bot Currex RunExpert High

  wish list

 2. -30%
  Vložky do bot Currex RunExpert Med

  wish list

 3. -30%
  Vložky do bot Currex RunExpert Low

  wish list

 4. -30%
  Vložky do bot Currex EdgePro High

  wish list

 5. -30%
  Vložky do bot Currex EdgePro Med

  wish list

 6. -30%
  Vložky do bot Currex EdgePro Low

  wish list

 7. -30%
  Vložky do turistických bot Currex HikePro High

  wish list

 8. -30%
  Vložky do trekingových bot Currex HikePro Low

  wish list

 9. -30%
  Vložky do bot Currex RunPro Low

  wish list

 10. -30%
  Vložky do bot Currex RunPro Med

  wish list

 11. -30%
  Vložky do bot Currex RunPro High

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Currex - vložky do sportovních bot

Stélky jsou často podceňovaným prvkem obuvi. V mnoha botách se používají ta nejjednodušší řešení, která nezaručují nejen dostatečné pohodlí, ale ani oporu nohy nebo úroveň tlumení. Správné vložky jsou ještě důležitější, pokud jde o sportovní, trekingovou nebo horskou obuv, kde je noha vystavena vysoké zátěži a často pracuje v extrémních podmínkách. K odstranění všech těchto nedostatků nabízí značka Currex specializované řešení určené pro nejaktivnější lidi. Vložky do bot navržené s ohledem na konkrétní činnost zajistí optimální podmínky při běhu, trekkingu nebo každodenním používání. Díky vhodně zvoleným stélkám můžeme výrazně zvýšit pohodlí při používání téměř každé obuvi. V případě sportovní obuvi navíc ovlivníme nejen pohodlí při používání, ale také dosažené výsledky. Správné tlumení a podpora chodidla, které mu umožní přirozeně pracovat, se projeví v ještě efektivnějším tréninku a lepších výsledcích na soutěžích.

Vložky, které dokonale padnou do bot

Vložky Currex vytvořené pro různé aktivity. Značka má několik základních kolekcí: vložky do běžecké obuvi, vložky do turistické obuvi, do obuvi pro každodenní nošení, do horské obuvi nebo do cyklistické obuvi. Kromě toho jsou v každé z nich modely rozlišené podle tvaru klenby chodidla nebo polohy nohou. S tak velkým výběrem vložek by neměl mít žádný uživatel problém najít vložky, které poskytují optimální oporu pro nohu. V nabídce tohoto výrobce vynikají zejména vložky do běžeckých bot. Při této činnosti jsou chodidla vystavena velmi vysoké zátěži, a proto je důležité zajistit jim optimální pracovní podmínky. Běžecké vložky Currex představují dokonalý kompromis mezi tlumením a správnou podporou chodidla. To vede k tlumení nadměrných nárazů při běhu a zároveň umožňuje zachovat vysokou dynamiku běhu a efektivní odraz při každém kroku.

Vložky Currex můžete si zakoupit online na 8a.cz

V našem obchodě si můžete online zakoupit specializované vložky do sportovní a běžecké obuvi, které poskytují vynikající výkon. Nabízejí nejen vysoký komfort, ale především podporují přirozenou biomechaniku chodidla, takže je méně náchylné k rychlé únavě, zraněním nebo odřeninám. Zvyšte pohodlí při používání bot a vyberte si vložky Currex, které se nejlépe hodí pro vaše aktivity!