top

Cepíny Petzl

PETZL® je krásný a pekelně účinný nástroj! Neustálá práce francouzské značky na zdokonalování svých výrobků a technologií jí umožňuje nabízet naprosto dokonalé šekové boty pro téměř jakoukoli zimní aktivitu: od přechodů ledovců na lyžích až po překonávání limitů a dosahování nedosažitelného v moderním lezení v ledu a mixech.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

 1. -30%
  Cepín Petzl Sumtec Hammer
  Cepín Petzl Sumtec Hammer
  včetně DPH 3949 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3826 Kč +4%
  Doporučená cena výrobce 5711 Kč -30%

  wish list

 2. -26%
  Cepín Petzl Ergonomic
  Cepín Petzl Ergonomic
  včetně DPH 7174 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6748 Kč +7%
  Doporučená cena výrobce 9780 Kč -26%

  wish list

 3. -28%
  Cepín Petzl Summit - black
  Cepín Petzl Summit - black
  včetně DPH 3169 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2869 Kč +11%
  Doporučená cena výrobce 4407 Kč -28%

  wish list

 4. -29%
  Cepín Petzl Summit Evo - orange
  Cepín Petzl Summit Evo - orange
  včetně DPH 3769 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3979 Kč -5%
  Doporučená cena výrobce 5373 Kč -29%

  wish list

 5. -29%
  Cepín Petzl Glacier
  Cepín Petzl Glacier
  včetně DPH 2059 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1965 Kč +5%
  Doporučená cena výrobce 2934 Kč -29%

  wish list

 6. -26%
  Cepín Petzl Quark - kladívko
  Cepín Petzl Quark - kladívko
  včetně DPH 5749 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5399 Kč +7%
  Doporučená cena výrobce 7824 Kč -26%

  wish list

 7. -28%
  Cepín Petzl Quark - lopatka
  Cepín Petzl Quark - lopatka
  včetně DPH 5624 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5799 Kč -3%
  Doporučená cena výrobce 7824 Kč -28%

  wish list

 8. -29%
  Cepín Petzl Sumtec Adze
  Cepín Petzl Sumtec Adze
  včetně DPH 3999 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4239 Kč -5%
  Doporučená cena výrobce 5711 Kč -29%

  wish list

 9. -29%
  Ledovcový cepín Petzl Nomic
  Ledovcový cepín Petzl Nomic
  včetně DPH 6199 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5849 Kč +6%
  Doporučená cena výrobce 8814 Kč -29%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

Vymazat

Petzl pouta jsou legendární kvality

Značka Petzl je bezpochyby jednou z nejznámějších, a to jak mezi milovníky hor, tak mezi lidmi, kteří nemají s horskými aktivitami nic společného. Charakteristické logo Petzl se objevuje na horolezeckém vybavení používaném po celém světě. Využívají ji jak zkušení horolezci a himálajci, tak i lidé, kteří s horami teprve začínají. Petzl ice-checky se neliší. Jedná se o modely různorodé konstrukce, které jsou určeny pro použití ve specifických podmínkách. Šek na lezení v ledu bude postaven zcela jinak než klasický model pro vysokohorskou turistiku. Ať už hledáte cokoli, v nabídce Petzl určitě najdete ten správný model.

Petzlovy horolezecké háky

Francouzská značka je známá svými horolezeckými šeky špičkové kvality. Tyto konstrukce používají nejzkušenější lezci na světě. Vše v nich bylo podřízeno jedinému cíli - neustálému stoupání. Velmi silně zakřivené styly s dokonale tvarovanými rukojeťmi vám umožní zdolávat i ty nejobtížnější trasy. Možnost plné konfigurace téměř každého modelu znamená, že cepíny Petzl lze dokonale přizpůsobit individuálním požadavkům každého lezce. Vyměnitelné čepele, závaží, možnost nastavení opěrek dlaní - díky všem těmto prvkům vám sekery francouzského výrobce dokonale padnou do ruky. Jsou užitečné nejen při lezení v ledu, ale také při drytoolingu, když se pouštíte do výzev ve skalách.

Turistická obuv Petzl

Nabídka značky Petzl zahrnuje také turistické sekery. Jedná se o klasické konstrukce, které jsou ideální pro zimní turistiku. Nabízejí bezpečnou oporu a jsou skvělé v nouzových situacích. Umožňují zastavit pád nebo usnadňují překonání nejobtížnějších úseků trasy. Turistické hůlky Petzl se vyznačují rovným nebo mírně zahnutým hrotem. Obvykle je zespodu chráněn ostrým hrotem, který také usnadňuje prorážení zmrzlého sněhu. Všechny modely jsou vybaveny radlicí a lopatou, která je užitečná při odklízení sněhu. Hlavice jsou vyrobeny tak, aby lépe padly do ruky. Nejpokročilejší cepíny Petzl určené pro náročné vysokohorské cesty kombinují vlastnosti turistických a horolezeckých cepínů. Mají výraznější zakřivení rukojeti. Jejich čepele mají jiný profil. Tyto modely také umožňují připevnění ručních podpěr. Jedná se o nepostradatelný prvek při zdolávání úseků cest s lezeckými prvky.

Lehké skialpové lyže

Skitingové modely se vyznačují nejlehčí konstrukcí. Jedná se o minimalistické skoky, které se používají pouze na nejobtížnějších částech trasy. Jsou nepostradatelné při pohybu v obtížném horském terénu, obvykle se nosí v batohu při sestupu. Velmi lehké rukojeti a čepele zajišťují, že se nestávají přítěží ani při výstupu, ani při sestupu.

Přilbu Petzl si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr ledovcových cepínů Petzl pro všechny milovníky zimních horských aktivit. Vysoce kvalitní materiály a propracované konstrukce jsou ideální do náročných horských podmínek. Pro jejich správné použití v terénu je samozřejmě nutné mít správné znalosti a výcvik, aby každé použití cepínu bylo plně intuitivní. Pouze kombinace těchto dvou prvků - kvalitního vybavení a schopnosti ho používat - může zajistit odpovídající úroveň bezpečnosti při zdolávání horských stezek v zimních podmínkách.