top

Čepice The North Face

The North Face - čepice na zimu i léto od kultovního výrobce. Velký výběr střihů a barev. Mezi modely kšiltovek patří horolezecké a trekingové čepice. Pánské a dámské letní a zimní čepice The North Face jsou nezbytným doplňkem výbavy každého milovníka hor a outdooru.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Klobouky North Face pro každé dobrodružství

The North Face je jednou z nejoblíbenějších amerických outdoorových značek. Její logo je dobře známé po celém světě, a to jak mezi horolezeckými nadšenci, tak mezi cestovateli nebo objeviteli neprobádaných území. Mezi mnoha věcmi, které si musíte připravit na každou cestu, je čepice The North Face malou, ale nezbytnou součástí výbavy. Ať už se vydáte kamkoli, ochrání vaši hlavu před extrémními teplotami. Čepice s kšiltem a ochranou krku vás ochrání před pálícím sluncem, zatímco silné zimní modely vás ochrání před rychlým ochlazením v horách. Baseballové čepice The North Face s výrazným logem jsou pro mnoho lidí také nezbytnou součástí každodenního oblečení. V chladném zimním počasí je také důležitá odpovídající ochrana hlavy. Zimní čepice NTNF vyrobená z moderních materiálů poskytuje tu správnou izolaci. Návrháři značky dobře vědí, jak důležitý je kus oblečení, a proto mají širokou nabídku modelů. Každý si tak může vybrat výrobek podle svého vkusu, pokud jde o střih, barvu nebo použité materiály.

Klobouky s krempou na léto

Čepice s kšiltem jsou mezi milovníky hor velmi oblíbeným doplňkem šatníku. Často doplňují oblečení a také zdůrazňují zájmy nositele. Kšiltovka s logem The North Face identifikuje každého outdoorového nadšence. Vzhled je však pouze jednou z vlastností tohoto typu čepice. Nejdůležitější funkcí je samozřejmě ochrana před sluncem, které může být v horách mnohem nepříjemnější. Dlouhý kšilt je také skvělým způsobem ochrany před snadným oslněním. Pro extrémní sluneční podmínky vytvořili návrháři speciální čepice The North Face, které jsou kromě kšiltu vybaveny také štítem na krk. Je to skvělá volba, když se vydáte do pouště nebo na trek v tropickém počasí.

Turistické klobouky

Řada North Face pokračuje v nabídce klasických cestovních čepic. Skvělá volba pro teplejší podnebí pro ty, kteří mají rádi klasický vzhled, ale vyhýbají se moderním kšiltovkám The North Face. Široký okraj vám umožní chránit oči před ostrým sluncem a krk před škodlivým UV zářením. I když připomínají klobouky používané před mnoha lety, používají nejnovější dostupné rychleschnoucí materiály. Klobouky The North Face jsou proto velmi odolné a poskytují vynikající ochranu před sluncem. Mnoho modelů lze pohodlně složit nebo srolovat.

Zimní čepice The North Face

Při nízkých teplotách je hlava obzvláště náchylná k rychlému ochlazení. Nezbytnou součástí každé zimní výpravy je dobře zvolená čepice, která dobře tepelně izoluje během mrazů. Mezi mnoha modely jsou jak klasické zimní čepice The North Face z vlny, stejně jako moderní čepice s prodyšnou membránou nebo z na dotek příjemného fleecového materiálu. Vhodná zimní čepice The North Face vám zajistí maximální tepelný komfort a pohodlí při zdolávání dalších výzev. Nejlehčí čepice jsou ideální pro trénink a běžecké závody. Absorbují přebytečný pot z pokožky a umožňují jeho účinné odpařování. Silnější modely se budou spíše používat pro každodenní použití. Technické modely jsou ideální pro horolezectví a trekking v chladnější části roku.

The North Face - čepice, které fungují i na konci světa

Nabízíme kompletní výběr klobouků značky TNF pro každou příležitost. Patří mezi ně pánské i dámské klobouky. klasická čepice The North Face v tlumených barvách se hodí i pro každodenní nošení. Moderní modely v různých barvách vám umožní vybrat si pokrývku hlavy dokonale sladěnou se zbytkem vašeho oblečení. Díky široké nabídce amerického výrobce si mohou všichni milovníci hor a outdoorových aktivit vybrat ten správný model. Nejoblíbenější jsou teplé čepice na trekking, skvěle vypadající klasické modely s velkými bambulkami, přiléhavé termoaktivní čepice pro horolezecké nebo lyžařské helmy a lehké modely na léto.