top

Čepice pro dívky

Dívčí čepice chrání oblast hlavy před podzimním a zimním chladem. Moderní modely jsou ideální pro outdoorové aktivity a zajišťují tepelný komfort a pohodlí.
16
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce

Klobouky pro dívky - univerzální modely

Chránit hlavu před chladem je v chladnější části roku, zejména v zimě, nesmírně důležité. Proto nabízíme nezbytné doplňky pro výbavu každého malého dítěte. Nabízíme fantastické čepice pro dívky, které se skvěle hodí na zimní procházky, lyžování nebo hry ve sněhu. Jsou vyrobeny z materiálů, které izolují od chladu a zároveň jsou příjemné na dotek. Jsou ideálním doplňkem výbavy každého malého milovníka zimní aury, díky němuž vaše dítě nepocítí chlad v oblasti hlavy. Klobouky pro dívky, které najdete v našem obchodě, mají také zajímavý design, který se vaší dceři nebo neteři jistě bude líbit. Nabízeno v internetovém obchodě 8a.cz Dětské čepice nabízené v našem internetovém obchodě vynikají skvělými barvami, které upoutají pozornost malých příznivců zimních aktivit v terénu.

Dívčí čepice do každého počasí

Nabízíme širokou škálu klobouků pro dívky různého věku. Klasické modely jsou ideální na procházky a hry. Dětské multifunkční šátky jsou velmi praktické. Při zimních aktivitách mohou úspěšně nahradit čepici, šálu nebo čelenku. Jsou vyrobeny z pružných materiálů, dokonale padnou na hlavu a zajišťují vysoký komfort nošení. Naše nabídka zahrnuje také termoaktivní kukly pro dívky, které se dokonale hodí pod helmu. Jedná se o ideální pokrývku hlavy pro začínající lyžaře, která je udrží v teple, aniž by se přehřívali. Nabízíme jak lehčí modely, které se skvěle hodí pro přechodná roční období, tak čepice, které jsou ideální pro zimní mrazy.

Z jakých materiálů jsou vyrobeny dívčí klobouky?

Děti věnují zvláštní pozornost pohodlí jednotlivých kusů oblečení, a proto jsou dívčí čepice nabízené v obchodě vyrobeny z vláken šetrných k pokožce. Jejich vnitřní část je vyrobena z materiálů s měkkou strukturou, takže celek nezpůsobuje podráždění jemné dětské pokožky. Návrháři navíc často obohacují modely o lycru. Díky tomu je celek pružnější, takže se pohodlně přizpůsobí hlavě dítěte. Čepice a šály určené malým lyžařským fanouškům se také postarají o aktivní odvod vlhkosti z oblasti čela a hlavy. Díky tomu bude mít vaše dítě pod pokrývkou hlavy dlouho příjemné klima.