top

Čepice POC

Čepice POC na zimu i léto jsou dokonalým doplňkem každé sportovní výbavy. Nabídka zahrnuje pánské a dámské čepice POC pro cyklistiku, lyžování a mnoho dalších aktivit.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -15%
  Cyklistická čepice POC Thermal Cap - zink orange
  Cyklistická čepice POC Thermal Cap - zink orange
  včetně DPH 1129 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1059 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 1339 Kč (-15%)

  wish list

 2. -10%
  Kšiltovka POC Trucker Cap - uranium black
  Kšiltovka POC Trucker Cap - uranium black
  včetně DPH 749Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 699Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 839Kč (-10%)

  wish list

 3. -30%
  Cyklistická čepice POC Thermal Cap - zink orange
  Cyklistická čepice POC Thermal Cap - zink orange
  včetně DPH 929Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 839Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 1335 Kč (-30%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Čepice POC - lifestylové a cyklistické modely

Značka POC je výrobce špičkového cyklistického vybavení a oblečení. Kombinace bohatých zkušeností a vysoce kvalitních materiálů umožňuje, aby každý výrobek společnosti uspokojil i ty nejnáročnější příznivce dvou kol. Kšiltovky POC však nejsou jen cyklistické, ale také lifestylové modely, které lze nosit každý den. Značka nabízí POC baseballové čepice, stejně jako zimní modely, které nás dokonale ochrání před chladem.

Vynikající kvalita provedení a maximální pohodlí

Čepice POC nabízejí širokou škálu modelů pro každodenní použití i pro cyklistiku. V závislosti na zvolené kategorii se můžete spolehnout na nejlepší vlastnosti přírodních nebo syntetických vláken. Modely určené pro cyklisty jsou k dispozici v letní a zimní verzi. Letní čepice jsou vyrobeny z rychleschnoucích materiálů a jsou prodyšné, což má jistě pozitivní vliv na naše pohodlí při jízdě. Díky přiléhavému střihu čepice pohodlně padnou pod cyklistickou přilbu a nezpůsobují nepohodlí. Čepice POC jsou nejen modely pro cyklisty, ale také pro každodenní použití. Značka nabízí výrobky pro zimní období i klasické baseballové čepice. Jsou ideální pro použití ve městě. Kombinace minimalistického designu a nejkvalitnějších materiálů z nich činí dokonalý doplněk každé stylizace. Nejlepší vlastnosti přírodních a syntetických vláken zajistí, že si v citlivé oblasti hlavy udržíte příjemnou teplotu, ať už je horko, nebo mráz.

Koupit čepice POC v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz online obchod nabízí širokou škálu čepic této renomované značky. Od cyklistických modelů pod přilbu až po výrobky pro každodenní použití, které se vyznačují nekompromisní kvalitou a minimalistickým stylem. Ať už si vyberete jakýkoli model, budete spokojeni! Kšiltovky mají klasický unisex design. Mohou je proto nosit jak dámy, tak muži. V široké nabídce kšiltovek POC si jistě vyberete tu, která vám dokonale padne.