top

Čepice Berghaus

Čepice Berghaus nabízejí širokou škálu modelů pro zimu i léto. Moderní materiály chrání naši hlavu před ztrátou příjemné teploty. Čepice Berghaus vám také zajistí dlouhotrvající pocit sucha, protože používají rychleschnoucí tkaniny.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -30%
  Čepice s bambulí Berghaus Berg Beanie - blue/blue
  Čepice s bambulí Berghaus Berg Beanie - blue/blue
  včetně DPH 529Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 479Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 757Kč (-30%)

  wish list

 2. -34%
  Zimní čepice Berghaus Berg Beanie - dusk/arrowwood
  Zimní čepice Berghaus Berg Beanie - dusk/arrowwood
  včetně DPH 499Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 449Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 757Kč (-34%)

  wish list

 3. -35%
  Zimní čepice Berghaus Berg Beanie - carbon/black
  Zimní čepice Berghaus Berg Beanie - carbon/black
  včetně DPH 489Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 449Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 757Kč (-35%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Čepice Berghaus - ideální volba pro pěší turistiku

Při outdoorových aktivitách má správné oblečení velký vliv na náš tepelný komfort. Jedním z jeho nejdůležitějších prvků je klobouk. V zimě nás zahřívá, v létě nás chrání před škodlivým UV zářením. Klobouky Berghaus nabízejí širokou škálu modelů do všech podmínek. Od vzdušných trucků až po extrémně teplé zimní modely Berghaus. Všechny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které mají řadu žádoucích vlastností pro turisty a baťůžkáře. Lze je úspěšně používat i při každodenním používání nebo při mnoha dalších sportovních aktivitách.

Široká nabídka modelů pro letní i zimní období

Klobouky Berghaus jsou vyrobeny z moderních materiálů, které jsou navrženy tak, aby nás chránily před ztrátou příjemné teploty v oblasti hlavy. Zimní modely jsou díky nim mimořádně teplé a osvědčují se při činnosti v největších mrazech. Na druhou stranu jsou baseballové čepice navrženy tak, aby zajišťovaly prodyšnost a cirkulaci vzduchu a zabraňovaly tak přehřátí. Všechny modely mají společné rychleschnoucí vlastnosti. Díky nim se pot, který se během cvičení tvoří na pokožce, účinně vstřebává a následně odpařuje. Klobouky Berghaus jsou přizpůsobeny hlavě a mají minimalistický design. Díky tomu jsou ideální pro každou situaci. Zimní modely mají často extra záhyb a stylové bambulky. Na druhou stranu, kšiltovky skvěle chrání oči před oslepujícím sluncem a mnoho modelů má otevřenou síťovanou konstrukci, která je ideální i v tom nejteplejším počasí.

Podívejte se na čepice Berghaus v online obchodě s horskými potřebami 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz máme obrovský výběr produktů renomované značky Berghaus. Patří mezi ně mimořádně kvalitní příslušenství s všestranným využitím. Kšiltovky této značky lze nosit na turistiku, každodenní nošení i všechny druhy sportů. Široká nabídka modelů pro ni i pro něj vám umožní úspěšně vybrat ideální produkt pro vás. Klobouky Berghaus budou skvělým doplňkem každého outdoorového i každodenního oblečení.