top

Čelovky pro běžce

Čelovky pro běžce jsou nepostradatelnou součástí výbavy každého běžce, který se rozhoduje trénovat, když není dostatečná viditelnost.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -28%
  Držák čelovky na přilbu Silva Bar Mount Trail Speed/Cross Trail
  Držák čelovky na přilbu Silva Bar Mount Trail Speed/Cross Trail
  včetně DPH 289Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 269Kč +8%
  Doporučená cena výrobce 405Kč -28%

  wish list

 2. -31%
  Držák čelovky na přilbu Silva Helmet Bracket Trail Speed
  Držák čelovky na přilbu Silva Helmet Bracket Trail Speed
  včetně DPH 279Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 289Kč -3%
  Doporučená cena výrobce 405Kč -31%

  wish list

 3. -28%
  Držák čelovky na přilbu Silva Helmet Bracket Exceed
  Držák čelovky na přilbu Silva Helmet Bracket Exceed
  včetně DPH 289Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 269Kč +8%
  Doporučená cena výrobce 405Kč -28%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Po setmění jsou běžecké čelovky téměř nezbytnou součástí běžecké výbavy

Nemusíte být zrovna příznivci zdolávání stezek po setmění, abyste si vybrali běžecké čelovky. Intenzivní tréninky mohou někdy trvat dlouho do večera. Zatažené počasí často přispívá k tomu, že vnímaný jas okolí je na některých místech nižší. Když se slunce schová za mraky, je to jako za soumraku uprostřed dne. Během delšího tréninku vás pak snadno překvapí tma. Každý běžec, který se připravuje na závod, by měl mít ve své výbavě také čelovku. Díky ní se nebudete muset vzdát tréninku kvůli nepříznivým světelným podmínkám.

Čím se vyznačují běžecké čelovky?

Typ použití, pro který jsou svítilny určeny, určuje jejich konstrukci a parametry. Čelovky pro běžce se liší od turistických nebo trekingových svítilen. Při výběru konkrétního modelu je třeba věnovat pozornost mnoha funkcím. Běžecké čelovky se vyznačují proudem světla, který poskytují. Je optimální pro osvětlení cesty a jejího bezprostředního okolí. Vzhledem k tomu, že rychlá chůze a překonávání náročného terénu, například kopců, vyžaduje rychlé změny směru a okamžitou reakci na překážky, je správný světelný paprsek nezbytný. Osvětlení široké oblasti vám umožní lépe naplánovat další kroky. Zvýrazněním nerovností terénu se usnadní průchodnost i náročnějším terénem.

Vysoká stabilita díky konstrukci běžecké čelovky

Výhody běžeckých čelovek jsou velmi četné. Technické parametry doplňují funkčnost a způsob, jak podpořit konečnou efektivitu zařízení, jsou doplněny ceněnými funkčními vlastnostmi. U variant určených k nošení při běhu je nesmírně důležité, aby baterie nebo akumulátory měly své místo na pásu, v zadní části hlavy. To má vliv na vyvážení polohy přední svítilny vůči baterii. Celek neodskakuje a nezpůsobuje nepohodlí. Rovnoměrné rozložení hmotnosti uleví krčním svalům. To je výhoda, kterou oceníte zejména při delších běžeckých trénincích. Pokud běh trvá déle než jen několik čtvrthodin, má tento zdánlivě malý detail obrovský vliv na výsledný komfort běžce.

Nabídka nejlepších běžeckých čelovek světových značek v obchodě 8a.cz

Čelovky pro běžce mohou být menší i větší, mohou mít různý výkon a různý jas. Liší se barvou, designem i způsobem napájení. Všechny jsou navrženy tak, aby běžci poskytovaly co nejlepší oporu, ale dělají to trochu jiným způsobem. Abyste si vybrali co nejlépe, vyplatí se porovnat několik modelů s různými specifikacemi. V internetovém obchodě 8a.cz najdete běžecké čelovky nejlepších světových značek, jako jsou: Silva, Black Diamond, Petzl nebo Ledlenser. Všechny návrhy se vyznačují vysokou kvalitou a precizností zpracování. Jsou propracované do nejmenšího detailu a jejich používání je velmi pohodlné. Každý nadšenec dynamického překonávaní cest si jistě vybere z široké nabídky produktů, které dokonale vyhovují jeho potřebám.