top

CamelBak

CamelBak je kultovní značka vyrábějící bidony, batohy a hydratační systémy. Nejkvalitnější výrobky CamelBak jsou určeny pro cyklisty, běžce a milovníky mnoha dalších sportů.
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
 1. -28%
  Batoh s hydrovakem CamelBak Lobo 9 2L - black

  wish list

 2. -28%
  Batoh s hydrovakem CamelBak Lobo 9 3L - blue/black

  wish list

 3. -27%
  Hydrovak CamelBak Crux 2L Reservoir - blue

  wish list

 4. -28%
  Vak na vodu CamelBak UnBottle 2L - grey/sea

  wish list

 5. -15%
  Hadice CamelBak Crux Thermal Control Kit

  wish list

 6. -15%
  Hadice CamelBak Crux Replacement Tube

  wish list

 7. -15%
  Ledvinka CamelBak Podium Flow 4 620ml - green/black

  wish list

 8. -15%
  Vak na vodu CamelBak Crux 3L Reservoir - blue

  wish list

 9. -15%
  Chyt CamelBak Magnetic Tube Trap

  wish list

 10. -15%
  Čistící sada CamelBak Crux Cleaning Kit

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
Vymazat

Jak značka CamelBak vznikla?

Historie značky CamelBak vlastně začala ve městě Wichita Falls ve státě Texas. Právě zde se koná cyklistický závod Hotter'N Hell 100, při kterém účastníci bojují nejen se svými slabinami, ale především se spalujícím horkem na 160 kilometrech. Když se Michael Eidson objevil na jejich startu, věděl, že klíčem k dobrému výsledku je zůstat hydratace. Povoláním byl zdravotník, takže rychle našel ideální řešení. Naplnil si pitím infuzní vak, který si zastrčil do ponožky, a celý strčil do zadní kapsy dresu. Hadičku vycházející z kapačky si připnul kolíčkem na prádlo ke dresu. Tak vznikl hydratační systém, který mu umožnil pít za jízdy, aniž by musel používat ruce. A tak se zrodila značka CamelBak, i když to Michael Eidson ještě nevěděl.

Společnost CamelBak zažila nejen řadu úspěchů, ale i těžké časy. Na počátku 90. let hrozilo, že nízký prodej způsobí zánik společnosti. V té chvíli přišel značce na pomoc Jeff Wemmer. Výrobek ho natolik zaujal, že se rozhodl podpořit jeho prodej. Cestoval po USA na motorce a prodával výrobky CamelBak v obchodech s motocykly, které míjel. S každou další objednávkou získávala značka zpět důvěru ve svou schopnost přežít.

Dnes je značka CamelBak jedním z předních výrobců bidonů, lahví a hydrovaků. Její nabídka zahrnuje batohy s hydratačními systémy, ledvinky s hydrovakem a mnoho dalšího.

CamelBak - budoucnost značky

Americká značka byla založena na průlomové myšlence, která umožnila sportovcům zajistit hydrataci bez použití rukou. Nepřetržitý přístup k hadičce s pitím se skvěle hodí jak na závody, tak na dlouhé tréninky. Značka CamelBak se nezastavuje a neustále inovuje. Jako první začala prodávat láhve vyrobené z materiálů bez obsahu BPA. Bezkonkurenčním modelem jsou také spolehlivé gumové ventily na hadičkách, které umožňují pohodlné pití během tréninku. Stejně jako většina předních značek se i CamelBak dnes zaměřuje na minimalizaci dopadu na životní prostředí. Značka aktivně pracuje na omezení používání jednorázových plastových lahví na vodu. Společnost také podporuje organizace a sdružení zabývající se ochranou přírody. Všechny výrobky CamelBak jsou navíc navrženy tak, aby byly maximálně odolné a spolehlivé. To šetří přírodní zdroje a umožňuje koncovým uživatelům užívat si své oblíbené modely ještě déle. Důležité je, že dodavatelské řetězce jsou plně transparentní a výroba probíhá v továrně vlastněné společností CamelBak. Díky tomu lze všechny procesy pečlivě sledovat, což je navíc potvrzeno certifikací ISO.

Výrobky značky CamelBak si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr výrobků značky CamelBak pro milovníky mnoha sportů a aktivit - běhu, cyklistiky, trekingu, horolezectví, ale i pro každodenní použití. V naší nabídce najdete nadčasové hydrovaky, moderní bidony i klasické láhve na vodu. Značka CamelBak nabízí také skvělé batohy s hydratačním systémem, ledvinky s hydrovakem a mnoho dalšího příslušenství. V poslední době se v nabídce tohoto amerického výrobce objevily také vodní filtry nebo přenosné chladicí boxy. Pokud právě hledáte spolehlivý způsob, jak přenášet vodu a nápoje, pak bude CamelBak bezpochyby tou nejlepší volbou.