top

Bundy Thermoball The North Face

Bundy Thermoball™ od společnosti The North Face jsou extrémně lehké modely, které mají vynikající izolační vlastnosti. Stylové prošívané bundy se syntetickou izolací jsou optimální volbou na hory i mimo ně.
4
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Bundy Thermoball™ jsou ideální pro horské aktivity

Hledáte univerzální, lehce zateplenou bundu, která zvládne většinu horských aktivit v chladnější části roku? Pak vás bundy Thermoball™ od společnosti The North Face jistě potěší. Tyto supermoderní bundy jsou vybaveny novou generací syntetické izolace pro vynikající tepelný výkon. Izolace Primaloft® Thermoball™ je lehká, snadno stlačitelná a rychleschnoucí, takže bundy The North Face jsou ideální volbou pro vaše další dobrodružství. Díky tomu si bundy The North Face s touto technologií oblíbili špičkoví horolezci i příležitostní turisté, kteří hledají dobře zpracované oblečení, které dokáže fungovat i v náročných povětrnostních podmínkách. Lehké bundy lze použít dvěma způsoby. Zaprvé, při mírných teplotách fungují dobře samostatně, nošené přes halenku nebo tričko. Chrání před rychlým prochladnutím a zajišťují maximální pohodlí. Za druhé se tyto pláště často používají jako izolační vrstva pod membránovým pláštěm. Díky malé tloušťce a velmi nízké hmotnosti jsou vynikající volbou pro vrstvení oblečení.

Neobvykle lehká hřejivost

Syntetická tkanina Thermoball™ je výsledkem úzké spolupráce dvou značek, z nichž jedna je jedním z největších světových výrobců outdoorového oblečení a vybavení a druhá je nejznámější značkou syntetické izolace. Společnosti The North Face a Primaloft se ujaly nelehkého úkolu vytvořit inovativní řešení, které by poskytovalo vynikající izolaci v extrémních povětrnostních podmínkách. Po mnoha měsících testování se jim podařilo tuto revoluční myšlenku uvést v život. Vyvinutá výplň se velmi dobře chová ve vlhkém prostředí a poskytuje některé své izolační vlastnosti i za mokra. Díky tomu jsou bundy Thermoball™ od společnosti The North Face ideální pro použití ve vlhkých podmínkách a při maximální fyzické námaze, kdy vlhkost vytváří samo tělo. Izolace ze syntetických vláken je seskupena do výrazných koulí, které zajišťují její rovnoměrné rozložení v komorách. Tvar také připomíná přírodní peří a pomáhá udržet ohřátý vzduch mezi jednotlivými vlákny. Je také velmi lehká, což znamená, že bundy s touto náplní lze používat na cestách, aniž by zatěžovaly batoh. Izolace je také velmi lehká, což znamená, že pohyb v oděvu, ve kterém byla použita, je příjemný.

Bundy TNF Thermoball™ v obchodě 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr bund The North Face Thermoball™ pro muže i ženy. Díky široké škále barev a střihů si snadno vyberete ten správný model. Tyto bundy mají užší střih a jsou ideální jako druhá hřejivá vrstva. Při nošení pod membránovou bundou v zimě zajišťují optimální tepelné podmínky a potřebnou volnost pohybu při jakékoli aktivitě. Je to skvělé řešení pro turisty i horolezce. Volnější střihy jsou oblíbené pro méně náročné túry, stejně jako bundy pro podzimní a jarní ochlazení. Jsou ideální volbou, pokud potřebujete lehkou svrchní vrstvu, kterou si můžete obléct, jakmile se trochu ochladí. Díky svému stylovému designu jsou pánské i dámské modely oblíbené také jako každodenní městské bundy. Lehké materiály a charakteristické prošívání osloví všechny milovníky a vyznavače dobrého stylu.

Podívejte se také na další bundy na zimu i mimo ni!

Bundy Primaloft Péřové bundy The North Face Puchové bundy Columbia Péřové bundy Arcteryx Puchové bundy Marmot