top

Bundy Rab

Bundy Rab ® byly vytvořeny s ohledem na outdoorové nadšence. Vyberte si z mnoha modelů pro každé roční období, počasí a aktivitu. Perfektně padnoucí technické bundy.
Zobrazení Mřížka Seznam

111 výrobky

na stránce
 1. -36%
  Péřová bunda Rab Mythic Alpine Jacket - orion blue

  wish list

 2. -37%
  Péřová bunda Rab Electron Pro - orion blue

  wish list

 3. -38%
  Péřová bunda Rab Microlight Jacket - zest

  wish list

 4. -40%
  Bunda Rab Mythic Alpine Light Jacket - marmalade

  wish list

 5. -38%
  Bunda Rab Neutrino Pro Down Jacket - marmolade

  wish list

 6. -40%
  Péřová bunda damska Rab Valiance Jacket - black

  wish list

 7. -39%
  Dámská péřová bunda Rab Valiance Parka - deep inky

  wish list

 8. -39%
  Bunda Rab Nebula Pro Jacket - oxblood red

  wish list

 9. -15%
  Softshellová bunda Rab Torque Jacket - inky

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

111 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy Rab - ideální partner na cestě na vrchol

Rádi trávíte čas na horách? Lezete na vrcholy a chodíte na dlouhé túry s těžkým batohem na zádech? Nebo jen hledáte vysoce kvalitní a funkční výrobek? Pokud je odpověd na některou z těchto otázek kladná, pak jsou kabáty Rab ideální volbou! Spojují výhody špičkových materiálů s moderními technickými řešeními. Díky tomu nás v závislosti na jejich určení účinně chrání před deštěm, chladem nebo větrem. Výběrem bundy Rab získáte dokonale propracovaný produkt, který vám bude perfektním partnerem na horách. Bez ohledu na vaši aktivitu.

Moderní řešení pro pohodlí

Britská značka Rab má ve své kolekci řadu bund, od lehkých softshellových po klasické péřové bundy, které se osvědčí i v tom nejchladnějším počasí. Co mají všichni společného? Nejvyšší kvalita a nekompromisní technologie. Bundy Rab využívají jak vlastní řešení značky, tak technologie od externích dodavatelů. Pokud tedy hledáte něco, co vás ochrání před promočením, sáhněte po modelech s membránou. Materiály Pertex® Shield i GORE-TEX® vás nejen ochrání před nepřízní počasí, ale díky své vysoké prodyšnosti také odpařují pot od pokožky. Pokud hledáte izolaci, bundy britské značky jsou vyrobeny odborníky na prachové peří. Špičková kvalita této suroviny vám zajistí tepelný komfort i v těch nejnáročnějších podmínkách. Značka se nebojí ani inovativních nápadů, a proto v jejím portfoliu najdete bundy s aktivní izolací Polartec® Alpha. Díky své jedinečné konstrukci vás izoluje od chladu, když odpočíváte, a zároveň vám umožňuje "odevzdávat" přebytečné teplo, když se začnete unavovat. Je tedy ideální pro činnost, kterou je Rab proslulý - lezení!

Bunda Rab ideální pro vás v obchodě 8a.cz

Náš internetový obchod nabízí desítky pánských a ženské modely bund Rab. Jejich kvalitní zpracování a moderní konstrukce vám zajistí pohodlí při vašich horských aktivitách. Bez ohledu na to, jakým způsobem zdoláváte vrcholy, určitě najdete ideální model, který bude vyhovovat vašim potřebám. Bundy Rab jsou ideální volbou pro začátečníky i pokročilé turisty. Když po nich sáhnete, vyberete si nekompromisní výrobek, který se osvědčí ve všech horských podmínkách.