top

Bundy Primaloft

Bundy Primaloft spolehlivě izolují v chladnějších dnech. Umožní vám udržet vysoký tepelný komfort při nižších teplotách. Jsou ideální pro horské a turistické aktivity.
Zobrazení Mřížka Seznam

184 výrobky

na stránce
 1. -30%
  Hybridní bunda Ziener Nandus - spruce green

  wish list

 2. -29%
  Zateplená bunda Houdini Dunfri - deep sea blue

  wish list

 3. -28%
  Zateplená bunda damska Houdini Dunfri - deep sea blue

  wish list

 4. -15%
  Zateplená bunda Direct Alpine Uniq - mango/ocean

  wish list

 5. -15%
  Zateplená bunda Direct Alpine Uniq - brick/black

  wish list

 6. -40%
  Lyžařská bunda Marmot Elevation Jacket - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

184 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy Primaloft jsou lehké a mají skvělé tepelné vlastnosti

Hřejivé a lehké bundy Primaloft jsou skvělou alternativou k modelům plněným přírodním prachovým peřím. Díky svým vynikajícím izolačním vlastnostem se syntetické izolace Primaloft používají ve špičkovém horském oblečení, obuvi a vybavení, jako jsou spací pytle. Přední výrobci horského vybavení, jako jsou The North Face, Salewa a mnoho dalších, ji používají v profesionálních i běžných modelech. Bunda se zateplením Primaloft se osvědčí na nejvyšších vrcholech i ve městě.

Vysoká všestrannost zaručená různými bundami Primaloft®

Bundy se syntetickou izolací Primaloft se mohou značně lišit konstrukcí a úrovní tepelné izolace v závislosti na zamýšleném použití. Nejlehčí modely jsou určeny pro přechodná období. Jsou ideální pro chladné večery ve vyšších polohách hor v létě i pro výlety do skal na jaře a na podzim. Mezi těmito modely je mnoho hybridních bund, které používají izolaci Primaloft pouze v klíčových oblastech, které jsou nejvíce vystaveny chladu. Zbývající panely jsou vyrobeny z lehkého softshellu nebo streče, což zajišťuje výjimečnou prodyšnost. To je ideální pro nejintenzivnější aktivity, jako je běhání v horách. Klasické bundy Primaloft jsou optimální pro treking a jsou oblíbené i pro každodenní použití. Horolezecké bundy jsou střiženy tak, aby se paže mohly volně pohybovat, což je při výstupu na vrcholy obzvlášť pohodlné.

Široká nabídka zateplených bund Primaloft v obchodě 8a.cz

Nabízíme mimořádně širokou škálu modelů pro téměř všechny horské aktivity. Patří mezi ně i bundy The North Face Primaloft Themoball Jackets, u nichž je izolace vytvarována do výrazných koulí. Toto inovativní řešení zajišťuje mimořádnou pružnost výplně a vynikající izolační vlastnosti. Velké oblibě se těší také modely firem jako Salewa, Dynafit, La Sportiva, Salomon a mnoha dalších. Není divu, že se bundy Primaloft používají jak při výstupech na horské vrcholy, při jarních a podzimních výpravách do skal, tak pro každodenní použití.