top

Bunda The North Face 3 v 1

Bundu The North Face 3v1 si oblékněte, když na obloze prší nebo sněží, a za suchého počasí použijte samotnou mikinu s kapucí. Získáte tak všestrannou ochranu před povětrnostními vlivy v horách i ve městě.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy The North Face 3v1

Bundy North Face 3v1 jsou dokonalým řešením pro každého, kdo hledá maximální všestrannost. Tato sada, která obsahuje membránovou bundu a fleecový nebo lehce zateplený model, je ideální pro turistiku i každodenní použití. Oblíbená řada bund 3v1 The North Face Triclimate je velmi oblíbená mezi všemi aktivními lidmi. Pohodlné střihy amerického výrobce nabízejí vysoký komfort používání, zatímco použité materiály jsou vysoce odolné a mají vynikající tepelné vlastnosti v chladných dnech.

Bundy 3v1 TNF jsou víceúčelové

Ačkoli se souprava 3v1 skládá pouze ze dvou prvků - membránové bundy a skořepinové nebo fleecové bundy - bundy The North Face 3v1 lze použít třemi různými způsoby. Vnější bunda slouží jako větru a voděodolná vrstva. Samostatně ji lze použít jako účinnou bundu do deště v přechodných obdobích, kdy jsou teploty stále vysoké. Švy jsou obvykle podlepené a membrána se stará o vysokou voděodolnost. Druhý prvek, obvykle fleece nebo bunda se syntetickou izolací, je ideální pro přechodná období, pro dny s mírně nižšími teplotami. Díky své výjimečné lehkosti a skvělému vzhledu ji budete chtít nosit nejen na stezce, ale i při každodenních povinnostech. V zimě se používá celá sada dohromady. To vám poskytne ochranu před sněhem a větrem a účinnou tepelnou izolaci před chladem. Výběrem bundy The North Face 3v1 si můžete být jisti, že ji využijete téměř po celý rok. Bundy North Face 3v1 mají dlouhou životnost díky odolným materiálům a vynikajícím detailům. Vnější a vnitřní bunda jsou navíc pro větší pohodlí spojeny vnitřním zipem a poutky. To umožňuje pohodlné a především rychlé oblékání a svlékání celé soupravy.

Bundy The North Face 3v1 v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr bund 3v1 od amerického výrobce. Tyto všestranné modely jsou ideální pro většinu roku a nabízejí skvělou ochranu před deštěm, sněhem, větrem a nízkými teplotami. Hledáte spolehlivé oblečení na podzim, zimu a jaro? U bund The North Face 3v1 si můžete být jisti špičkovou kvalitou zpracování a pohodlným nošením.