top

Boty Keen

Boty Keen jsou rozhodně nejlepším řešením pro výlety do terénu. Řada nabízí pohodlnou obuv pro letní i zimní období. Odolný svršek poskytuje dostatečnou ochranu nohou.
Zobrazení Mřížka Seznam

122 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Dětské boty Keen Targhee Sport - waterfall/vapor

  wish list

 2. -42%
  Dětská obuv Keen Jasper II- charisma/atlantis

  wish list

 3. -10%
  Trekingové boty Keen Pyrenees - black/blue

  wish list

 4. -40%
  Městská obuv Keen Howser II- black iris/magnet

  wish list

 5. -40%
  Dámské boty Keen Jasper - cinnamon/atlantis

  wish list

 6. -40%
  Městské boty Keen Jasper - clay/charisma

  wish list

 7. -34%
  Outdoorové boty Keen Jasper Canvas - navy/star white

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

122 výrobky

na stránce
Vymazat

Boty Keen

Při hledání turistické obuvi, která poskytuje maximální pohodlí a neomezenou cirkulaci vzduchu, se vyplatí sáhnout po obuvi Keen Výrobce se označuje jako značka vyrábějící hybridní modely. Je těžké s tím nesouhlasit! Obuv Keen je vytvořena s ohledem na celodenní pohodlí. Ochranu nohou zajišťují řešení, jako je Keen.Protect. Díky tomuto inovativnímu přístupu se sandály Keen se staly prvními skutečně turistickými sandály na světě. Neméně důležité je, že značka dbá na životní prostředí. Hydroizolační prostředky použité při výrobě obuvi neobsahují škodlivé PFC. Také vyčinění kůže probíhá s maximálním ohledem na přírodu, snižuje se spotřeba vody a emise toxických chemikálií.

Boty Keen na stezku i do města

Keenová obuv bude fungovat bez ohledu na vaše plány. Kolekce této značky jsou navrženy tak, aby jejich obuv byla co nejpraktičtější. Najdete zde tedy nejen sandály, ale také turistické boty Keen. Tyto boty mají lehkou konstrukci, která vám umožní chránit nohy při zdolávání stezek. Boty Keen jsou také modely, které zajišťují výjimečnou cirkulaci vzduchu. Jsou proto vhodné zejména pro letní průzkum horských tras. Před promočením je chrání patentovaná membrána značky KEENDRY.

Jaký model si vybrat?

Začněme tím, že ať už si vyberete jakoukoli obuv Keen, poskytne vám maximální pohodlí. Sandály této značky se dělí na ty, které jsou pohodlné pro turistiku, a na ty, jejichž materiály rychle schnou. Pokud tedy hledáte boty do vody, zaměřte se na modely vyrobené výhradně ze syntetických materiálů. Turistické boty lze naopak rozdělit podle dvou kritérií. V závislosti na svrchním materiálu se hodí spíše na léto nebo na zimu. Pokud hledáte něco na letní výlety do hor při vysokých teplotách, zaměřte se na modely s prodyšnou síťovinou. Hledáte-li boty, které jsou co nejuniverzálnější, vyplatí se zvolit boty Keen vyrobené z kůže, a to jak semišové, tak z lícové kůže podpořené patentovanou membránou značky.