top

Boty GORE-TEX Výprodej

Boty GORE-TEX® v prodeji zahrnují desítky modelů pro různé účely. Jedná se o vynikající konstrukce, které zaručují velmi vysokou úroveň ochrany proti pronikání vlhkosti za deště. Technickou membránu doplňuje robustní konstrukce a odolné materiály.
Zobrazení Mřížka Seznam

131 výrobky

na stránce
 1. -31%
  Trekové boty Dolomite Zermatt Plus GTX - dark brown

  wish list

 2. -21%
  Boty Montura Prisma MID GTX - powder blue/lime green

  wish list

 3. -32%
  Turistické boty Tecnica Plasma GTX - piedra/mare

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

131 výrobky

na stránce
Vymazat

Boty GORE-TEX ve slevě

Nejlepší boty GORE-TEX® za skvělé nízké ceny jsou perfektním způsobem, jak se připravit na počasí. Mimořádně účinná ochrana proti dešti a sněhu vás dostane do každého cíle suchou nohou. Nabízíme trekingovou, vysokohorskou, turistickou a běžkařskou obuv. Značka GTX na každém z nich je zárukou vysoké vodotěsnosti. Speciálně vyvinuté konstrukce jsou ideální pro použití v terénu. GTX obuv špičkových značek za nízké ceny!

Nízké a vysoké boty GORE-TEX® - mnoho modelů vyprodáno

Ať už hledáte jakýkoli druh obuvi, pravděpodobně jej najdete v naší atraktivní výprodejové nabídce. K dispozici jsou nízké i vysoké boty pro různé účely. Polobotky od GTX jsou ideální pro pěší výlety do terénu a často se volí i pro každodenní použití. Vysoká treková obuv je jistotou pro každý krok na horských stezkách, kde je důležitá správná stabilizace kotníku a přilnavost. Nabízíme také vysokohorskou obuv, která je ideální do extrémních podmínek. Běžecké boty zase musí kombinovat nepromokavost s vysokou prodyšností. To je možné díky vysoce výkonné membráně GTX, která nabízí vynikající výkonnostní charakteristiky. V našem výprodeji bot GORE-TEX® máme obuv pro každého, kdo potřebuje účinnou ochranu před vodou.

Prodej bot GORE-TEX® v obchodě 8a.cz

V prodejní nabídce nabízíme kompletní výběr špičkových outdoorových značek. Poskytují vám jistotu maximální spolehlivosti a pohodlí při zdolávání desítek kilometrů na stezkách. Boty GORE-TEX® ve výprodeji jsou skvělou příležitostí, jak se vybavit nejlepšími horskými botami na světě. Najdete zde ideální botu, která bude vyhovovat vašim potřebám. Od lehkých turistických bot na lehčí trasy nebo do města až po klasické trekové boty a vysokohorské boty na nejvyšší vrcholy. Všechny mají jedno společné: spolehlivou membránu GORE-TEX®.