top

Blackburn

Blackburn je značka specializující se na navrhování a výrobu vysoce kvalitního cyklistického příslušenství, jejíž sortiment zahrnuje světla na kolo, cyklistické brašny, brašny na cykloturistiku, nosiče, pumpičky nebo cyklistické nářadí. Pokročilé produkty Blackburn, které jsou k dispozici v našem obchodě, splní požadavky i těch nejzkušenějších cyklistů.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

 1. -23%
  Brašna na rám Blackburn Outpost Top Tube Bag - black
  Brašna na rám Blackburn Outpost Top Tube Bag - black
  včetně DPH 959Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 979Kč -2%
  Doporučená cena výrobce 1254 Kč -23%

  wish list

 2. -24%
  Brašna na řídítka Blackburn Outpost Elite Hitchhiker Bag - black
  Brašna na řídítka Blackburn Outpost Elite Hitchhiker Bag - black
  včetně DPH 2139 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2039 Kč +5%
  Doporučená cena výrobce 2829 Kč -24%

  wish list

 3. -23%
  Brašna na řídítka Blackburn Outpost Handlebar
  Brašna na řídítka Blackburn Outpost Handlebar
  včetně DPH 2129 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2169 Kč -1%
  Doporučená cena výrobce 2779 Kč -23%

  wish list

 4. -24%
  Brašna na kolo Blackburn Local Rear Pannier - black
  Brašna na kolo Blackburn Local Rear Pannier - black
  včetně DPH 1269 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1279 Kč 0%
  Doporučená cena výrobce 1674 Kč -24%

  wish list

 5. -23%
  Brašna na rám Blackburn Local Top Tube - black/graphite
  Brašna na rám Blackburn Local Top Tube - black/graphite
  včetně DPH 419Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 429Kč -2%
  Doporučená cena výrobce 549Kč -23%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

Vymazat

Pro koho byla značka Blackburn vytvořena?

V 70. letech minulého století nebyla cykloturistika tak populární jako dnes. Příslušenství, které bylo na trhu k dispozici, bylo značně nedostačující a nebylo navrženo s ohledem na cestování na dlouhé vzdálenosti na dvou kolech. Právě v této době, přesněji v roce 1975, založil Jim Blackburn svou vlastní značku s pouhými dvěma cíli. Za prvé vytvořit spolehlivé a vysoce kvalitní výrobky. Za druhé, aby se osvědčily natolik, že na ně lze poskytnout doživotní záruku. Prvním produktem značky byl nosič na kolo EX-1. Od té doby se toho hodně změnilo, ale společnost se i nadále rychle rozvíjí. Jsou navržena nová řešení, která usnadňují přepravu zavazadel na kole a manipulaci s nimi na cestách. Mimořádně bohatá nabídka značky Blackburn zahrnuje mimo jiné brašny a brašny na kolo, nosiče, světla, pumpy, klíče na kolo a mnoho dalších užitečných doplňků, které se vám budou hodit na cestách i při každodenním používání kola.

Výrobky Blackburn pro cykloturistiku

Americká značka je zkušeným cyklistům dobře známá. Vděčí za to především turistickému cyklistickému vybavení. Kolekce cyklistických brašen Blackburn je rozsáhlá a umožní každému dokonale přizpůsobit rozložení zavazadel svému kolu. Brašny připevněné na rámu, pod sedlem nebo na řídítkách vám umožní převážet nejnutnější věci a zároveň zajistí maximální obratnost v rozmanitém terénu. Značka však nezapomíná ani na milovníky klasického cestování s brašnami. K dispozici jsou jak tašky, tak klasické boční brašny, které jsou ideální jak pro jízdu po městě, tak pro trochu delší cesty. Pro řádné upevnění všech zavazadel nabízí Blackburn samozřejmě také velmi pevné nosiče na kolo, a to jak přední, tak zadní. Díky různým tvarům a montážním systémům si můžete vybrat takový, který lze bezpečně připevnit téměř na každé kolo. Existují nosiče na kolo, které lze připevnit na sloupek sedadla nebo na osu zadního kola. To umožňuje obohatit jakékoli jízdní kolo, dokonce i to bez bodů pro upevnění nosiče, o možnosti přepravy.

Světla na jízdní kola Blackburn

Další významnou položkou v nabídce amerického výrobce je světlo na kolo. Společnost Blackburn je známá tím, že nabízí vysoce kvalitní světla na kolo, a to jak pro každodenní dojíždění do práce v městě, tak i světla určená pro turistiku nebo pohyb v náročnějším terénu. Modely obsahují zadní i přední světla s různým výkonem, takže si můžete snadno vybrat model, který vyhovuje vašim potřebám. Návrháři značky mysleli i na zvýšení viditelnosti cyklistů ze všech stran a v nabídce jsou dokonce oranžová světla, která lze instalovat na bok kola.

Ostatní příslušenství a vybavení pro jízdní kola

Žádný výrobce příslušenství pro jízdní kola samozřejmě nemůže mluvit o kompletním sortimentu bez speciálních pumpiček a nářadí. Sortiment Blackburn zahrnuje téměř všechny typy pumpiček na kolo, na které si vzpomeneme. Základem jsou samozřejmě klasické pumpičky, včetně nožních, které se skvěle hodí do garáže. Menší, kompaktní ruční pumpičky na kolo si můžete vzít s sebou na každou cestu. Pro ty, kteří vyžadují větší pohodlí, vyvinula společnost Blackburn elektronickou pumpičku s akumulátorem. U tohoto modelu stačí zvolit požadovaný tlak a počkat na výsledky. Návrháři připravili řešení i pro minimalisty. Mini pumpička s kartuší CO2 je oblíbenou volbou pro závody nebo krátké tréninky, kdy je prioritou hmotnost a rychlost. Kromě tradičních pumpiček existují samozřejmě také tlumičové pumpy pro velmi vysoké tlaky. Tyto modely jsou vybaveny přesným tlakoměrem a umožňují vám připravit tlumiče podle vašich představ.

Schopnost opravit kolo v terénu je na každé cestě nezbytná. Cyklistické multitooly a další sady nářadí se skvěle hodí na cesty a každodenní opravy. Cyklistické nářadí Blackburn se od konkurence odlišuje skvělým designem a vysoce kvalitními materiály. Díky tomu mají dlouhou životnost, což umožňuje seřizovat a opravovat více kol. Rozsáhlou nabídku výrobce doplňují četné doplňky pro jízdní kola, jako jsou například blatníky, zrcátka a mnoho dalších praktických doplňků.

Cyklistické doplňky Blackburn si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme širokou škálu produktů této americké značky, které osloví jak začátečníky, tak zkušenější cyklisty. Kvalitní zpracování a skvělý design se promítají do vysoké životnosti výrobku. Cyklistické doplňky Blackburn jsou ideální pro každodenní použití i pro dlouhé cyklistické výlety. Kompaktní brašny, nářadí a osvětlení dokonale vyhovují potřebám všech nadšenců do stále populárnějšího bikepackingu.