top

BioLite

BioLite je revoluční turistické vybavení, které se skvěle hodí na výlety. Inovativní turistické vařiče, solární panely a čelovky jsou jen některé z nich.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -26%
  Grill BioLite Campstove Portable Grill
  Grill BioLite Campstove Portable Grill
  včetně DPH 1474 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1419 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 1999 Kč (-26%)
  EXTRA –10% S KÓDEM EXTRA10

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

BioLite - technologie a tradice

Po mnoho tisíc let byl oheň pro člověka hlavním zdrojem energie. Příprava jídla, zapalování a zahřívání při nízkých teplotách by bez ohně nebyly možné. V dnešní době jsme však také stále více závislí na elektřině. Nabitý chytrý telefon je nezbytný i na výletech do přírody a do hor. Značka BioLite se rozhodla tyto dva světy spojit svými revolučními turistickými vařiči na dřevo. Tento inovativní výrobek se stal ochrannou známkou značky. Kompaktní vařič, který spaluje obyčejné dřevo, včetně klacků nalezených v blízkosti kempu, vám umožní nejen uvařit chutné jídlo, ale také nabíjet chytrý telefon nebo čelovku. Tato technologie přeměňuje teplo na elektřinu, takže můžeme být během každé expedice zcela soběstační.

Ačkoli se vařiče na dřevo staly nejznámějším produktem BioLite, nabídka značky je nyní mnohem širší. Především zahrnuje všechny druhy příslušenství pro vařiče, jako jsou hrnce, grily a kávovary. Kromě toho v katalogu výrobce najdeme moderní solární panely a také energetické banky, které umožní akumulovat vyrobenou elektřinu. Samostatné místo v kolekci zaujímá turistické osvětlení, které zahrnuje jak moderní čelovky pro pohyb po setmění, tak turistické lampy, které se budou hodit na každé kempování. Všechny výrobky, ať už se jedná o sofistikované ohniště nebo malou svítilnu, se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, moderní konstrukcí a skvělým designem. Výrobky tohoto výrobce jsou ideální pro četné outdoorové a horské výlety.

Poslání značky BioLite

Značka BioLite je založena na modelu paralelních inovací. To znamená, že funguje současně na dvou úrovních. První z nich je komerční úroveň, tj. poskytování outdoorového trhu s technologicky nejvyspělejšími výrobky, které umožňují bezpečnou výrobu elektřiny a tepla ze dřeva a slunečního záření. Tato řešení jsou vhodná pro vícedenní túry po horských stezkách i víkendové výlety k jezeru. Možnost nabíjet elektronická zařízení, ať jsme kdekoli, nelze při výpravách do divokých oblastí daleko od civilizace přeceňovat. Jedinou podmínkou je přístup ke dřevu. Příjmy z komerčních aktivit společnosti BioLite jsou z velké části určeny na financování výzkumu a výroby zařízení, která snižují energetické vyloučení v nejchudších oblastech světa. Pomáhají zajistit účinné zdroje energie pro obyvatele Indie a mnoha afrických zemí. Realizuje se tak původní předpoklad společnosti, který vycházel z myšlenky, že každý člověk na světě by měl mít stejný přístup k energii bez ohledu na to, kde žije.

Produkty BioLite si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme širokou škálu produktů této značky pro outdoorové nadšence. Ať už se chystáte na několikadenní túru v horách, víkendový výlet po jednodušších stezkách, nebo prostě jen rádi kempujete v divočině, turistická výbava BioLite vám pomůže si pobyt v přírodě ještě více užít. Samozřejmě zde najdete ikonické vařiče na dřevo a veškeré příslušenství, které k nim potřebujete. Kromě toho nabízíme širokou škálu dalšího turistického vybavení určeného pro pohodlné používání na nejrůznějších výletech.