top

Běžecké bundy Salomon

Běžecké bundy Salomon® jsou vyrobeny tak, aby chránily vaše tělo při tréninku v nepříznivém počasí. Během tréninku vás chrání před přehřátím a po něm vás ochladí.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Vymazat

Běžecká bunda Salomon do každého počasí

Začít běžecké dobrodružství, ať už v přírodě nebo ve městě, je snadné - stačí pohodlné boty a trocha nadšení. S přibývajícími zkušenostmi, rozšiřováním běžeckých tréninků a touhou trénovat i za nepříznivého počasí se však vyplatí pořídit si specializované běžecké oblečení. Jedním z jeho základních kamenů je vhodně zvolený svrchní oděv. Běžecké bundy Salomon jsou výrobky špičkové kvality, které vás při běhu zahřejí. Vyberte si z voděodolných a větruodolných modelů. Jak se na značku sluší Salomon, tyto bundy jsou vyrobeny do nejjemnějších detailů. Nastavitelné kapuce, praktické kapsy a reflexní prvky jsou jen začátkem možností, kterými může být vaše nová bunda vybavena.

Moderní design pro pohodlí

Běžecké bundy Salomon můžeme jednoduše rozdělit na větruodolné a deštiodolné. První z nich je ideální, pokud běháte v suchu, ale nevyhýbejte se tréninku ve větrných dnech. Jejich konstrukce minimalizuje riziko prochladnutí v důsledku poryvů větru a zajišťuje mimořádně vysokou prodyšnost. Pokud vás však přece jen zastihne letmá dešťová přeháňka, díky vodoodpudivé úpravě DWR byste z ní měli vyjít v suchu. Pokud jste však ve fázi, kdy vás ani liják neodradí od plánovaného běhu. Podívejte se na běžecké bundy Salomon s membránami. Membrána na běžeckém modelu vás ochrání před promoknutím a prochladnutím v poryvech větru. Prodyšnost membrány umožňuje odpařování vlhkosti. Nezáleží na tom, jaký typ bundy si vyberete. Ten se bude vyznačovat nízkou hmotností a malými rozměry ve sbaleném stavu, což usnadní jeho přenášení v běžecké vestě.

Běžecké bundy Salomon v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete model bundy, který splní všechna vaše očekávání. Kombinace vysoce kvalitního zpracování a moderních technologií použitých při výrobě umožňuje udržet optimální tělesnou teplotu. V závislosti na zvoleném modelu se ochráníte před větrem nebo srážkami. Kolekce zahrnuje dámské i pánské běžecké bundy Salomon. Každý si zde najde něco pro sebe.