top

Běžecké bundy na zimu

Zimní běžecké bundy jsou velmi lehké, ale zároveň chrání před nepříznivým počasím - zimní běžecké bundy jsou nezbytností, když je chladno a fouká silný vítr.
82
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 82

na stránce
 1. -10%
  Běžecká bunda Inov-8 Stormshell Full-Zip - blue

  wish list

 2. -5%
  Běžecka bunda Dynafit DNA Wind Jacket - black out

  wish list

 3. -10%
  Dámská bunda Columbia FKT II Jacket - black

  wish list

 4. -15%
  Dámská bunda Salomon Lightning WP Jacket - arrowwood

  wish list

 5. -15%
  Běžecka bunda Dynafit Alpine Warm Jacket - black out

  wish list

 6. -13%
  Běžecká bunda Dynafit Alpine Warm Jacket - frost

  wish list

 7. -10%
  Běžecka bunda Dynafit Alpine GORE-TEX Jacket - reef

  wish list

 8. -30%
  Běžecká bunda Arcteryx Norvan LT Hoody - wildchild

  wish list

 9. -10%
  Běžecká bunda Inov-8 Raceshell Pro FZ - green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 82

na stránce

Zimní běžecké bundy

Zimní běžecké bundy jsou jedinečné modely určené pro všechny běžecké nadšence, kteří nepřestávají trénovat ani při nižších teplotách. Běžecké oblečení se také výrazně liší od oblečení vhodného pro sjezdové lyžování nebo horskou turistiku. Pánské a dámské zimní běžecké bundy musí být extrémně lehké a dobře přiléhat k tělu, aby nepřekážely při dynamické aktivitě.

Zateplené bundy pro zimní běhání

Lehce zateplené bundy s hybridní konstrukcí jsou v chladnější části roku nejčastější volbou šatníku každého běžeckého nadšence. Jejich speciální konstrukce musí zajistit optimální tělesnou teplotu, když venku mrzne, a zároveň musí být nadprůměrně prodyšné. Těchto vlastností se obvykle dosahuje použitím různě strukturovaných panelů v plášti. Části těla, které jsou nejvíce ohroženy prochladnutím, jsou vybaveny komorami se syntetickou izolací, která velmi dobře izoluje od chladu. Místa se zvýšenou produkcí tepla a místa vystavená vlhkosti jsou obvykle vyrobena z lehkých softshellových materiálů. Tato kombinace znamená, že zimní běžecké bundy poskytují optimální pohodlí při běhu v chladných podmínkách. Používají se jako svrchní vrstva i jako jedna z hřejivých vrstev v době největších mrazů. Je třeba mít na paměti, že bundy tohoto typu jsou určeny pro intenzivní cvičení a neposkytují dostatečný komfort při méně náročných fyzických aktivitách.

Zimní běžecké bundy s membránou a větruodolné

V chladném počasí může být vítr velmi nebezpečný, protože rychle snižuje tělesnou teplotu. Při tréninku v horách musí být každý běžec připraven na větrné podmínky, s čímž mu pomohou ultralehké běžecké větrovky. Když je nosíte nahoře, účinně tlumí prudké poryvy větru a umožňují, aby se ohřátý vzduch udržel v ostatních hřejivých vrstvách pod nimi. Pokud potřebujete plnou ochranu před větrem a srážkami, existují membránové bundy pro zimní běh. Jsou ideální svrchní vrstvou oblečení do nejnáročnějších povětrnostních podmínek.

Zimní běžecké bundy v obchodě 8a.cz

Nabízíme kompletní výběr bund určených pro běh a rychlý terén v zimních podmínkách. V naší nabídce najdete pánské i dámské běžecké bundy od nejznámějších výrobců. Značky jako Dynafit, Salomon, La Sportiva nebo The North Face zaručují nejvyšší kvalitu a plnou funkčnost při tréninku nebo závodech.

Podívejte se na další běžecké produkty:

Běžecké kratasy Bezecka tricka Běžecké spodní prádlo Ponožky pro běžce Běžecké batohy
Boty na beh v terenu Běžecké mikiny Běžecké kalhoty a leginy Běžecké cepice a celenky Běžecké rukavice