top

Běžecké batohy The North Face

Běžecké batohy The North Face ® jsou modely podobné vestám. Velký počet kapes umožňuje optimální rozložení vybavení. Vesta, která dokonale přiléhá k tělu, nám poskytuje volnost pohybu a plnou stabilizaci zavazadel.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -20%
  Běžecká vesta The North Face Summit Run Race Day Vest 8 - black
  Běžecká vesta The North Face Summit Run Race Day Vest 8 - black
  včetně DPH 3159 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2999 Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 3989 Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Běžecké batohy North Face ideální pro závody i každodenní trénink

Modely nabízené kultovní americkou značkou The North Face nabízejí optimální podporu pro běžce jak při závodech, tak při každodenním tréninku. Běžecké batohy North Face zaručují pohodlí díky promyšlené konstrukci. Široké ramenní popruhy rovnoměrně rozkládají váhu. Úzký střih s kompresními popruhy udrží batoh bezpečně na místě. Navzdory našim dynamickým pohybům se v hlavním prostoru nepohybuje. Běžecké batohy nabízejí pokročilá řešení pro zkušené i začínající běžce, kteří hledají lehkou konstrukci. Extrémně prodyšný materiál udržuje optimální podmínky při běhu.

Běžecké batohy The North Face a jejich neomezená funkčnost

Řada běžeckých batohů patří do ultralehké řady, která byla vytvořena s ohledem na dynamický trailový běh. Jsou ideální jak pro pokročilé horské běžce, tak pro adepty. Běžecké batohy The North Face však ocení i dynamičtí trailoví běžci, kteří si potrpí na rychlý a lehký styl. Malé množství zavazadel vám umožní rychle překonat trasu. S tímto typem batohu budou spokojeni i ti, kteří dávají přednost běhu z kopce nebo rychlejší turistice před trekingem. Pro zvýšení pohodlí při tréninku jsou nosný systém a zádový panel vybaveny strečovou síťovinou. S jeho pomocí je vlhkost vznikající během běhu účinně odváděna ven. Díky tomuto procesu je pokožka neustále větrána.

Běžecké batohy North Face s objemem několik litrů a více pojmou zavazadla potřebná při tréninku nebo závodech. Do prostorné hlavní přihrádky se vejde nezbytné běžecké vybavení, jako je nepromokavá bunda, čelovka, zásoby, voda nebo izotonický nápoj. Uvnitř je síťovaná kapsa. Je dostatečně prostorná pro uložení užitečných drobných předmětů. Za zmínku stojí, že běžecké batohy The North Face jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Pokud však dáváte přednost lahvím nebo flexibilním lahvičkám, můžete je uložit do velmi praktických kapes umístěných na ramenních popruzích. Na přední straně batohu je umístěna velká elastická kapsa. Na bocích jsou další síťované kapsy s rychlým přístupem. Veškeré gely nebo energetické tyčinky nyní můžete mít snadno po ruce ve speciální kapse na ramenním popruhu.

Pohodlí běžeckého batohu The North Face

Pohodlí, které zaručují běžecké batohy The North Face, souvisí s vhodným nosným systémem a také se speciálním střihem. Střih připomíná vestu. Hmotnost zavazadla je tak rovnoměrně rozložena na tělo a dokonale k němu přilne. Systém kompresních popruhů umožňuje batoh stlačit a posunout jeho těžiště blíže k zádům. Tímto způsobem je jeho obsah stabilizován a my máme pocit, že se celý batoh pohybuje s námi. Běžecké batohy North Face nabízejí pohodlné možnosti nošení - nejen běžeckých holí, ale i dalších věcí, které můžete mít při běhu po ruce, například bundy do deště.

Běžecké batohy The North Face v horském obchodě 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr ultralehkých a extrémně odolných běžeckých batohů. Modely, které se osvědčí při běžeckých výletech, tréninku v náročném terénu i při závodech - těch na ultradálku i v horách. Běžecké batohy The North Face jsou lehkou řadou navrženou a ušitou kultovním outdoorovým výrobcem. Její charakteristické logo je uznáváno po celém světě. Výběrem běžeckých modelů batohů The North Face tak máme záruku vysoké kvality a použití moderních technologií. Značka North Face již léta nabízí podporu profesionálním sportovcům i amatérům, kteří od vybavení očekávají především spolehlivost. Podívejte se do našeho internetového a stacionárního obchodu a vyberte si ty správné modely pro vás.