top

Běžecké batohy Grivel

Běžecké batohy Grivel se vyznačují dokonalým přizpůsobením postavě, díky čemuž vybavení plynule kopíruje každý pohyb uživatele. Podívejte se na spolehlivé batohy pro ultramaratony a výlety do hor.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -20%
  Běžecký batoh Grivel Mountain Runner EVO 5 - pink
  Běžecký batoh Grivel Mountain Runner EVO 5 - pink
  včetně DPH 1729 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1639 Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 2178 Kč (-20%)

  wish list

 2. -20%
  Běžecký batoh Grivel Mountain Runner EVO 5 - yellow
  Běžecký batoh Grivel Mountain Runner EVO 5 - yellow
  včetně DPH 1729 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1639 Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 2178 Kč (-20%)

  wish list

 3. -20%
  Běžecký batoh Grivel Mountain Runner EVO 10 - blue
  Běžecký batoh Grivel Mountain Runner EVO 10 - blue
  včetně DPH 1729 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1619 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 2178 Kč (-20%)

  wish list

 4. -20%
  Běžecký batoh Grivel Mountain Runner EVO 10 - yellow
  Běžecký batoh Grivel Mountain Runner EVO 10 - yellow
  včetně DPH 1729 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1629 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 2178 Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Běžecké batohy Grivel v rychlém a lehkém stylu

Lehké a mimořádně funkční. Odolné a nekonečně pohodlné. Takto lze ve zkratce popsat běžecké batohy Grivel. Od samého počátku své existence - a za zmínku stojí, že italská značka působí na outdoorovém trhu již více než 190 let! - Společnost Grivel vyrábí špičkové a spolehlivé vybavení. Město Courmayeur na úpatí Mont Blancu, kde společnost sídlí, je jedním z nejvýznamnějších center outdoorových sportů. Vyrobené vybavení tak lze bez prodlení testovat v nejvyšších polohách Alp, na náročných technických vrcholech, trasách a stezkách.

Běžecké batohy Grivel jsou odpovědí na v poslední době velmi populární horské a ultraběhy, včetně tak kultovního běhu, jako je UTMB (Ultra Trail du Mont Blanc). Nabízejí velmi nízkou hmotnost, vysokou funkčnost a dokonalé přizpůsobení zádům. Forma běžecké vesty je ideální pro dynamický trailový běh. Výbava v běžeckém batohu je rovnoměrně rozložena díky mnoha kapsám. Celá konstrukce neomezuje vaše pohyby a navíc se dynamicky pohybuje spolu s vašimi pohyby.

Komu jsou běžecké batohy Grivel doporučovány?

Pro všechny, kteří vyznávají rychlý a lehký styl v horách. Od svého vybavení očekávají specifickou podporu, ale také nízkou hmotnost a bezmezné pohodlí. Běžecké batohy Grivel jsou vynikající volbou pro všechny, kteří chtějí dynamicky zdolávat trasy. Skvěle se hodí i na trekking, zejména když si v některých momentech přejete stezku vyběhnout. Díky tomu, že dokonale přiléhají k zádům a zavazadla umístěná uvnitř se nepohybují, lze je použít jako modely pro cyklistiku nebo skialpinismus. Jejich konstrukce je velmi funkční, díky čemuž je batoh univerzální. Tvar vesty zajišťuje její maximální přizpůsobení zádům a četné šňůrky a hrudní pás umožňují ještě lepší přizpůsobení naší postavě. Takto dokonalá regulace zaručuje, že i při těch nejexcentričtějších pohybech zůstane náš batoh na svém místě.

Běžecké batohy Grivel a jejich neomezená funkčnost

O pohodlí běžeckých batohů Grivel svědčí i poměrně široké ramenní popruhy. Jsou vyrobeny ze síťoviny odolné proti mechanickému poškození, která poskytuje zavazadlům vynikající oporu a zajišťuje maximální ventilaci. Hrudní a bederní pásy zase odpovídají za vhodnou stabilizaci celku. Materiál, ze kterého jsou běžecké batohy Grivel vyrobeny, je rychleschnoucí, pružný a extrémně odolný. Termín "rychleschnoucí" se vztahuje také na materiál, který přímo přilne k pokožce. Díky tomu se části batohu, které jsou v přímém kontaktu s našimi zády a nejsou vyrobeny ze síťoviny, chovají podobně jako prodyšné spodní prádlo. Elastický materiál v kombinaci se stejným lemováním na kapsách usnadňuje sbalení do batohu. Zdánlivě malé batohy Grivel mají působivou nosnost. Odolnost materiálu, z něhož je batoh vyroben, oceníte při kontaktu s ostrými kameny nebo ještě ostřejšími konci připevněných běžeckých holí.

Běžecké batohy Grivel mají promyšlený design

.. konstrukce, na kterou se můžete plně spolehnout. Batohy Grivel na běžky zaručují pohodlí při rychlém pohybu na trase. Do prostorné hlavní přihrádky se vejde vybavení potřebné na stezce, zásoba oblečení a vody nebo lékárnička. Robustní zip na pravé straně umožňuje pohodlný přístup po celé délce. Elastické popruhy umožňují bezpečně připevnit další termoaktivní mikinu nebo bundu do deště na vnější stranu, abyste po nich mohli v případě potřeby okamžitě sáhnout. K dispozici je také speciální systém pro upevnění běžeckých tyčí.

Prozkoumejte běžecké batohy Grivel v široké nabídce batohů v horském obchodě 8a.cz

Ať už jste horský běžec, nebo milovník ultra vzdáleností, běžecké batohy Grivel si jistě získají vaše srdce! Jejich charakteristický design připomínající vestu je velmi pohodlný při používání. Běžecká vesta pohodlně sedí na zádech a přizpůsobuje se tvaru těla uživatele. Je mnohostranně nastavitelný a lze jej utáhnout pomocí popruhů, což zajišťuje, že přepravované zavazadlo je dostatečně chráněno proti pohybu. Podívejte se do našeho obchodu 8a.cz a zjistíte, že běžecké batohy Grivel jsou nejen atraktivní, ale také funkční a odolné.