top

Běžecké batohy Dynafit

Běžecké batohy Dynafit® v podobě běžeckých vest jsou ideální pro každodenní běh i ultramaratonské závody. Přiléhavá konstrukce zajišťuje správné větrání a ergonomické rozložení zátěže.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -19%
  Běžecký batoh Dynafit Traverse 22 Backpack - storm blue/blueberry
  Běžecký batoh Dynafit Traverse 22 Backpack - storm blue/blueberry
  včetně DPH 2819 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2739 Kč +3%
  Doporučená cena výrobce 3500 Kč -19%

  wish list

 2. -19%
  Běžecký batoh Dynafit Traverse 22 Backpack - black out
  Běžecký batoh Dynafit Traverse 22 Backpack - black out
  včetně DPH 2819 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2739 Kč +3%
  Doporučená cena výrobce 3500 Kč -19%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Běžecké batohy Dynafit - precizní v každém detailu

Italská outdoorová značka Dynafit si v průběhu let získala věrné fanoušky zejména mezi skialpinisty, běžkaři a milovníky trekkingu. Jejich výrobky - oblečení i doplňky - jsou vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily. Není tedy překvapením, že běžecké batohy Dynafit volí jak zkušení, tak pokročilí běžkaři. Běžecké batohy Dynafit nabízejí optimální podporu pro všechny dynamické horské aktivity, jako je běh, skialpinismus a cyklistika. Tvar batohu připomínající vestu těsně obepíná záda a neomezuje v pohybu při dynamických trasách. Za zmínku stojí dobře konstruované a promyšleně umístěné kapsy, do kterých se vejde potřebné vybavení při dlouhém běhu. Díky velkému množství modelů a různým kapacitám si jistě vyberete ten správný model. Zvládne krátké běhy v náročném terénu i vražedně dlouhé ultraběhy.

Běžecké batohy Dynafit mají inovativní design

Design je založen na pohodlném a promyšleném střihu, který připomíná spíše vestu než batoh. Díky tomu téměř necítíte, že máte na zádech batoh! Běžecké batohy Dynafit jsou vybaveny systémem stahovacích šňůrek, který snižuje objem a zajišťuje pevné uchycení. Když je batoh z poloviny naplněný, těžiště je blíže k vašim zádům. A je pro nás snazší udržet rovnováhu a pohodlí při používání. Díky pohodlnému tvaru běžecké vesty vás batoh neomezuje v pohybu a navíc kopíruje každý váš pohyb. Zavazadla uložená uvnitř jsou navíc stabilizovaná, takže se při dynamických pohybech nepohybují. Díky pohodlným a širokým ramenním popruhům batoh i při plném zatížení perfektně sedí na zádech a je velmi pohodlný.

U běžeckých batohů oceňujeme také maximální funkčnost. Batoh je vyroben z mechanicky odolného, extrémně pružného materiálu. Díky výše zmíněné flexibilitě jsou běžecké batohy Dynafit schopny pojmout zavazadla potřebná pro trénink i závody. Za zmínku stojí, že byl využit veškerý možný přepravní prostor, který batoh poskytuje! Četné kapsy umožňují rovnoměrně rozložit naši váhu. Proto se během běhu vyhneme přenášení zavazadel z jednoho místa na druhé, nebo ještě hůře jejich ztrátě. Také volný prostor na šlích byl upraven na kapsy, kde můžeme nosit například energetické gely nebo lahve. Zejména ty nejfunkčnější, jako jsou baňky. Jsou pak na dosah a vždy snadno dostupné.

Neuvěřitelně pohodlné běžecké batohy Dynafit, které oceníte při tréninku i na závodech

Přiléhavé běžecké batohy Dynafit jsou ideální pro závody i běžecký trénink. Jsou ideální i pro další stejně dynamické sporty, jako je skialpinismus, běh na lyžích nebo cyklistika. Batohy Dynafit na běžky nabízejí objem několik až několik litrů. Hlavní přihrádka a četné kapsy poskytují prostor pro nezbytné věci, jako je membránová bunda, čelovka, zásoby, mapa, doklady a powerbanka. Když hole nepoužíváte, můžete je snadno připevnit k pohodlným a odolným popruhům, které je udrží v bezpečné a stabilní poloze. Některé modely běžeckých batohů mají přídavné prostěradlo, které lze přeložit přes hrudník a připevnit pomocí speciálních háčků. Toto řešení účinně chrání před chladem. A přestože vás nezahřeje, odstranění faktoru chladného větru přináší okamžité výsledky!

Běžecké batohy Dynafit v horském obchodě 8a.cz

Jak v našem papírnictví, tak v 8a.cz online najdete široký výběr běžeckých batohů a běžeckých vest. Běžecké batohy Dynafit mají mezi nimi zvláštní místo. Zaujmou nejen svým designem a barvami, ale také promyšlenou konstrukcí, nízkou hmotností a mimořádnou odolností. Často a rádi si vybírají běžecké batohy, které lze často vidět v akci na mnoha horských, ale i pouličních závodech. Prohlédněte si naši širokou nabídku běžeckých modelů a vyberte si model, který splní vaše očekávání!