top

Batohy Under Armour

Batohy Under Armour se skvěle hodí na každodenní aktivity i dojíždění na trénink. Díky různým modelům si můžete vzít s sebou oblečení, obuv a vše, co potřebujete na celý den.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -40%
  Batoh na notebook Under Armour Hustle 5.0 Backpack - academy/red/white
  Batoh na notebook Under Armour Hustle 5.0 Backpack - academy/red/white
  včetně DPH 1049 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1119 Kč (-6%)
  Doporučená cena výrobce 1763 Kč (-40%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Batohy Under Armour - pro trénink i každodenní použití

Americká značka Under Armour je společnost, která se zaměřuje na maximálně funkční sportovní produkty. Jejich obuv, oblečení a doplňky jsou proto ideální pro trénink i každodenní použití. Batohy Under Armour jsou proto ideální volbou pro každého, kdo chce maximální funkčnost. Můžete je využít jak na cestě na školení, tak na cestě na univerzitu. Speciální přihrádka umožňuje dbát na hygienu a přenášet boty nebo použité oblečení odděleně od hlavní přihrádky. Díky svému minimalistickému stylu budou batohy dokonalým doplňkem sportovního i každodenního oblečení.

Vysoká kvalita zpracování a funkční řešení

Batohy Under Armour jsou modely vyrobené z funkčních syntetických materiálů. Polyester s vhodnou povrchovou úpravou zajišťuje lehkost, odolnost, ale také vodoodpudivé vlastnosti. Batoh nepromokne ani při dešti, čímž je chráněn jeho obsah. Batohy na notebook Under Armour vám umožní nosit nejen oblečení na cvičení, ale také počítač. Hlavní přihrádka je navíc rozdělena a má vnitřní organizér, který nám umožňuje uspořádat všechny předměty podle potřeby. Batohy Under Armour mají nekomplikovaný systém nošení, který poskytuje vysokou úroveň pohodlí při chůzi. Popruhy jsou měkké, nastavitelné a zároveň umožňují vynikající cirkulaci vzduchu. Batohy mají obvykle také speciální prostory pro boty nebo špinavé oblečení, což nám umožňuje hygienické přenášení věcí.

Podívejte se na batohy Under Armour v internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr produktů Under Armour. Batohy vám umožní úspěšně sbalit veškeré oblečení a obuv, které během tréninku potřebujete. Do funkční a prostorné hlavní přihrádky se vejde batoh a všechny každodenní potřeby. Výběrem některého z modelů amerického výrobce si vybíráte vysoce kvalitní výrobek, který vám bude sloužit po dlouhou dobu. Batohy jsou univerzální a mohou je nosit muži i ženy. Nastavitelné popruhy vám umožní přizpůsobit si ji své výšce.