top

Batohy Source

Batohy Source ® jsou návrhem pro aktivní outdoorové nadšence. Jsou ideální pro krátké výlety, běžecké lyžování a cyklistické výlety. Velkou výhodou je integrovaný hydratační systém v podobě rezervoáru.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -20%
  Taktický batoh Source Patrol 35L - black
  Taktický batoh Source Patrol 35L - black
  včetně DPH 5299 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5224 Kč (+2%)
  Doporučená cena výrobce 6669 Kč (-20%)

  wish list

 2. -20%
  Taktický batoh Source Patrol 35L - multicam
  Taktický batoh Source Patrol 35L - multicam
  včetně DPH 7049 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6974 Kč (+2%)
  Doporučená cena výrobce 8889 Kč (-20%)

  wish list

 3. -20%
  Cyklistický batoh s hydrovakem Source Summit 15L - black
  Cyklistický batoh s hydrovakem Source Summit 15L - black
  včetně DPH 3299 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2849 Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 4159 Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Batohy Source nabízejí velmi pohodlné hydratační systémy

Používáte-li v batohu hydratační systém, tzv. rezervoár nebo zaměnitelný camelbag, je dost možné, že jeho výrobcem je značka Source. Tato izraelská outdoorová značka již léta vytváří inovativní hydratační systémy, ultralehké batohy a kompaktní funkční láhve na vodu. Kromě nízké hmotnosti a vysoké použitelnosti nabízejí batohy Source pohodlný hydratační systém, který vám umožní hydratovat se během fyzické aktivity, aniž byste museli batoh sundávat. Hadička vedoucí z hydratačního systému na zádech je umístěna na ramenním popruhu. Kdykoli tak můžete sáhnout po vodě nebo izotonickém nápoji. Ať už jezdíte na kole, běháte, chodíte nordic walking nebo chodíte po horách, batohy Source jsou skvělým řešením pro všechny aktivní uživatele! Neocenitelné při tréninku a sportovních soutěžích!

Lehké batohy Source s integrovaným rezervoárem

Nejlehčí kolekci batohů Source představují ultralehké batohy s integrovaným dvoulitrovým rezervoárem. Jsou ideální pro trénink na běžkách, ultra závody nebo cyklistické výlety. Jejich štíhlý profil se dokonale přizpůsobí našim zádům a neomezuje v pohybu. Do minimalistického designu se vejdou energetické gely, doklady, pláštěnka a powerbanka. Tyto modely patří do lehké řady, jejichž hlavním úkolem je zajistit vám dostatek vody pro plánovanou fyzickou aktivitu. Batohy Source jsou vybaveny pohodlnými ramenními popruhy, které pomocí pružné pěny rovnoměrně rozkládají hmotnost batohu. Stabilitu batohu na zádech, zejména při běžeckém tréninku, zajišťuje nastavitelný hrudní a bederní pás. Batoh je vybaven organizační kapsou, do které si můžete uložit nejnutnější věci.

Za pozornost stojí samotný zásobník a způsob jeho montáže, což se projevuje na komfortu používání. Batohy Source pro něj mají vyhrazený prostor, který je izolovaný. Tímto způsobem se vyhnete zamrznutí vody v chladných dnech. Samotná nádrž má mimořádně hladký vnitřek. Tím se snižuje ulpívání nečistot a bakterií. Technologie GrungeGuard™ omezuje růst bakterií uvnitř zásobníku a vodní trubice. Samotný náustek je vybaven blokováním průtoku vody a speciální kryt jej chrání před znečištěním. Otevření náustku jemným stisknutím ústy je pohodlné. Například k pití při jízdě na kole vlastně nepotřebujete ruce.

Trekingové batohy ideální pro jednodenní nebo víkendové horské túry

Batohy Source oceníte pro jejich funkčnost. Turistické modely mají objem 30 litrů, který lze rozšířit o dalších 5 litrů. To je dostatečná kapacita pro víkendový výlet do hor nebo turistickou výpravu. Pěna tlumící nárazy v nosném systému, včetně ramenních popruhů a bederního pásu, zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a vaše pohodlí. Zvláště když je batoh nacpaný až po okraj a poměrně těžký. Profilovaná část přímo na zádech využívá rychleschnoucí síťový nosný systém. Jedná se o skvělé řešení, které se postará o přirozenou cirkulaci vzduchu na zádech.

Batoh je vybaven mnoha kapsami. Přední přihrádka umožňuje uspořádat drobnou elektroniku, klíče, peněženku a další užitečné příslušenství. Hlavní přihrádka má kapsu s organizérem na dokumenty nebo notebook. Batohy Source jsou vybaveny izolovanou kapsou na hydratační systém. Trekingové modely lze vybavit třílitrovým hydratačním rezervoárem. Batoh je také vybaven pláštěnkou, která je neocenitelná nejen při dešti, ale také při přepravě batohu ve špinavém nebo zaprášeném zavazadlovém prostoru. Kromě toho mají batohy Source nekonečné možnosti nošení díky mnoha popruhům, popruhům a poutkům. Snadno k němu připevníte batoh, který se dovnitř nevejde, pláštěnku, trekové hole, stan, karimatku nebo cepín. Podívejte se na širokou nabídku turistických a horských batohů v outdoorovém obchodě. 8a.cz a vyberte si ideální model pro vás.