top

Batohy Pieps

Batohy Pieps ® jsou modely, které byly vytvořeny z lásky k lyžování mimo sjezdovky, skydivingu a freeridingu. Vytvořeno s ohledem na bezpečnost a pohodlí lyžařských nadšenců. V nabídce jsou také lavinové batohy.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Batohy Pieps jsou ideální na zimní výlety do hor

Batohy Pieps jsou modely určené pro horskou turistiku, zejména v zimě. Koneckonců rakouská značka Pieps je lídrem outdoorového trhu ve výrobě lavinových detektorů a lavinového vybavení. Není proto překvapením, že jejich batohy jsou šité na míru zimním horským dobrodružstvím. Pohodlné popruhy, poutka a pásy umožňují bezpečně přenášet veškeré potřebné zimní vybavení, jako jsou mačky, cepíny, lyže nebo snowboard. Bezpečné znamená, že při přepravě nepřetěžuje páteř a nenarušuje rovnováhu. Zejména při technických a náročných výstupech s připevněnými lyžemi. Pieps nabízí také batohy s integrovaným lavinovým systémem v podobě opakovaně použitelné nafukovací lavinové podložky. Systém lavinových airbagů Jet Force je 200litrový airbag, který se nafoukne za méně než 3 sekundy. V případě laviny reaguje okamžitě po zatažení za rukojeť.

Batohy na záda pro vaši bezpečnost v horách

Lavinové batohy Pieps jsou dokonalým doplňkem vašeho lavinového ABC a skutečně zvýší vaši bezpečnost v horách. Batoh je navržen s ohledem na milovníky freeridu nebo skitouringu. Objem airbagu je přibližně 200 litrů a nafoukne se za méně než 3 sekundy. To znamená, že člověk, který se ocitne v lavině, zvětší svůj objem ve sněhu, což mu usnadní udržet se na hladině. To zvyšuje šanci na přežití v lavině. V případě uvíznutí navíc automatický systém zhruba po třech minutách, kdy sníh začne tuhnout, vyprázdní polštář, aby se zvětšil prostor pro uvíznutou osobu a poskytl jí přístup k většímu množství vzduchu.

Batohy lavine od společnosti Pieps jsou pokročilé modely, které lze po nabití baterií několikrát naplnit. Během jedné parašutistické výpravy jej lze vypustit několikrát. Plnění airbagu je téměř intuitivní. Stačí zatáhnout za aktivační rukojeť umístěnou na ramenním popruhu batohu. Polštář je vyroben z odolné Cordury® 315. Lavinové batohy Pieps mají také samostatnou přihrádku na lavinové vybavení, která je snadno přístupná z horní části batohu. K dispozici je také samostatná kapsa, která je ideální pro balení pečetí, aby byly snadno dostupné. Pohodlný bederní pás batohů Pieps stabilizuje celou konstrukci, zejména při dynamických sjezdech a technických úsecích. Nosný systém se dokonale přizpůsobí našim zádům a odlehčí ramenům při nošení těžkého nákladu. Na bederním pásu je praktická kapsa na zip, do které si můžete uložit ty nejužitečnější pomůcky během horských dobrodružství.

Dokonale navržené batohy pro parašutisty od společnosti Pieps

Lyžařské batohy Pieps se od ostatních modelů liší optimálním přizpůsobením potřebám zimních aktivit v horách. Lyžařské batohy mají řadu funkcí, které lyžaři ocení! Z hlediska konstrukce batohu je například velmi praktický systém, který umožňuje přístup k obsahu hlavní komory přes zadní panel. Toto řešení vám umožní najít potřebné předměty, aniž byste museli batoh sundávat a pokládat na mokrý povrch. Batoh má také speciální vodotěsnou kapsu na nejcennější věci, které nesmí zmoknout, jako jsou dokumenty nebo telefon.

Batohy Pieps jsou kompatibilní s hydratačními systémy, takže máte pohodlně zajištěn nepřetržitý přístup k vodě nebo izotoniku. Batoh je vybaven mnoha funkčními kapsami, například speciální přihrádkou na sondu a lopatu, odnímatelnou síťkou na helmu, která umožňuje její připevnění k vnější straně batohu. K dispozici je také speciální kapsa na cepín, speciální nástavec na cepín a pohodlné přezky, které jsou navrženy tak, aby se daly používat i v silných zimních rukavicích.

Batohy Pieps v horském obchodě 8a.cz

V široké nabídce batohů v horském obchodě najdete 8a.cz Určitě si vyberete ten správný model. Pokud patříte mezi nadšené milovníky backcountry, jistě si oblíbíte horské batohy rakouské značky Pieps. Patří mezi ně nejmodernější certifikované lavinové balíčky s inovativním lavinovým systémem. Podívejte se do našeho obchodu a vyberte si něco dokonalého pro sebe!