top

Batohy Pacsafe

Batohy Pacsafe ® jsou modely ideální pro každodenní použití i cestování, jejichž společným jmenovatelem je bezpečnost vašich zavazadel. Díky jedinečným patentovaným technologiím pomáhá Pacsafe chránit obsah zavazadla před krádeží.
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy Pacsafe jsou špičkou v oblasti bezpečných řešení pro cestovatele a světoběžníky

Existuje něco jako batoh proti krádeži? Rozhodně ano! Batohy Pacsafe jsou toho důkazem. Tato australská značka se specializuje na výrobu technologicky vyspělých batohů a tašek proti krádeži již od 90. let 20. století. Četné patentované patenty spolehlivě chrání vaše věci. Mluvíme zde o nejdůležitějších dokumentech, ale i o platebních kartách, noteboocích nebo obecně cenných zavazadlech, která máte u sebe. Batohy Pacsafe jsou navíc velmi pohodlné. Díky minimalistickému designu a poutavým barvám jsou tyto modely vhodné i pro každodenní použití.

Co dělá batohy Pacsafe odolnými proti krádeži

No, ale jaké jsou přesně vlastnosti batohu proti krádeži? Vždyť batoh ležící bez dozoru na polici ve vlaku je pro drobné zloděje skutečným pokušením! Stačí sáhnout dovnitř a... mýlíte se! Batohy Pacsafe mají nespočet patentů proti krádeži, díky nimž je zabezpečení zavazadla proti krádeži snadné a téměř intuitivní. V případě, že si během dlouhé cesty zdřímnete, můžete batoh připevnit k nosiči zavazadel pomocí silného ocelového lanka integrovaného v batohu. Je účinně uzamčena uzávěrem Roobar™. Tento patent umožňuje zablokovat pohyblivou část zámku pevnou částí batohu. Systém lze navíc zabezpečit visacím zámkem, takže batoh nemůže odepnout žádná nepovolaná osoba.

Ve většině modelů se také používá speciální panel eXomesh®, který svým vzhledem připomíná plotové pletivo. Protáhne se mezi vrstvami materiálu a chrání obsah batohu. To je užitečné zejména v případě, že se někdo pokusí materiál batohu rozříznout nožem nebo jiným ostrým nástrojem. Batohy Pacsafe jsou také vybaveny dvojitými pevnými zipy, které je naprosto nemožné otevřít ostrým předmětem. Navíc mají kompatibilní tvary, díky nimž se zaseknuté zipy hned a snadno nerozpojí. Tyto patenty jsou užitečné zejména tehdy, když se batoh proti krádeži nosí na zádech ve stísněných a přeplněných prostorách, jako je metro, vlak nebo železnice. Uzamčené zipy zabraňují přístupu do zdánlivě snadno přístupných kapes.

Batohy Pacsafe využívají řadu patentů proti krádeži

Pokud by vám předchozí řešení nestačila, batohy Pacsafe s ochranou proti krádeži se postarají také o zabezpečení vašich magnetických karet, včetně platebních karet. Malé kapsy v organizéru batohu, ve kterých obvykle nosíte platební karty, jsou chráněny proti bezkontaktní technologii. A zejména proti skenování pomocí patentované technologie RFIDsafe™. Použitý materiál blokuje frekvence od 10 MHz do 3 GHz, které se používají ve většině elektronických dokumentů a platebních karet.

Za zmínku stojí také výztuhy batohu proti krádeži. Jsou vyrobeny technologií Carrysafe®. Jsou do nich všity dva dráty z nerezové oceli, což vylučuje možnost jejich přeříznutí. U některých modelů je navíc jedna z výztuh upevněna metodou PopNLock, která je založena na kovovém kolíku zasunutém do otočného knoflíku. Tento patent umožňuje m.inTento patent umožňuje připevnit postroj k pevnému předmětu, například k výše zmíněné horní polici ve vlakovém kupé.

Batohy Pacsafe proti krádeži jsou především funkční

Mezi všemi technologiemi proti krádeži však nezapomínejme na tu nejdůležitější! Batohy Pacsafe jsou mimořádně funkční a odolné! Jejich pohodlí oceníte při cestování, turistice i v každodenním životě. Jsou ideální pro širokou škálu outdoorových aktivit. Zaprvé z toho prostého důvodu, že vám umožní plně se soustředit na památky bez obav o bezpečnost vašich zavazadel. Za druhé je nosný systém vyroben z měkké a pružné pěny EVA. Díky tomu se batoh pohodlně přizpůsobí tvaru vašich zad, aniž by docházelo k otlakům nebo otlakům. Pokud není plně naložený, lze jej stlačit pomocí bočních kompresních popruhů, díky čemuž se batoh hned zdá menší. Pohodlné popruhy vám také umožní připevnit vybavení nebo oblečení, když se vám do batohu již nevejdou nepotřebná zavazadla. Batohy Pacsafe nabízejí díky velkému počtu kapes a organizérů naprostou přehlednost a transparentnost veškerého vybavení. Svůj notebook můžete také bezpečně přenášet v samostatné kapse.