top

Batohy na notebook The North Face

Batohy na notebook The North Face ® jsou modely, které ochrání vaši elektroniku a dokumenty. Skvěle se hodí jako každodenní batoh do práce, do školy nebo na univerzitu. Díky ergonomickému tvaru a širokým popruhům batoh dobře sedí na zádech.
Zobrazení Mřížka Seznam

45 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Městský batoh The North Face Rodey - thyme

  wish list

 2. -25%
  Městsky batoh The North Face Kaban 2.0 - tnf black

  wish list

 3. -25%
  Batoh The North Face Commuter Pack L - tnf black

  wish list

 4. -25%
  Batoh na notebook The North Face Router - tnf black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

45 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy na notebooky The North Face nabízejí širokou škálu modelů

Tato jedna z nejznámějších amerických outdoorových značek nabízí širokou škálu batohů na notebooky. Zaručují pohodlnou a bezpečnou přepravu elektroniky - notebooků, tabletů nebo elektronických čteček knih. Batohy na notebook The North Face zahrnují širokou škálu modelů, které se od sebe liší kapacitou, střihem, barvami a funkčností. Společným jmenovatelem všech je pohodlí a odolnost. Batohy na notebook jsou ideální nejen do města - do práce, na univerzitu nebo do školy - ale také na cesty. Díky své velikosti je lze použít jako příruční zavazadlo při létání, cestování vlakem nebo autobusem. Kromě již zmíněné speciální kapsy na notebook jsou tyto batohy vybaveny mnoha funkčními kapsami, které nám umožňují mít přehled i v těch nejmenších prvcích našeho zavazadla.

Dámské a pánské batohy na notebook The North Face

Dělení batohů na pánské a dámské modely má své opodstatnění v případě batohů s velkou kapacitou a batohů, které se používají často nebo dlouhodobě. Rozdělení na dámské a pánské modely zajišťuje správné přizpůsobení tvaru těla a poskytuje komfort a pohodlí při používání. Podstata rozdělení batohů na dámské a pánské spočívá v odlišné konstrukci nosného systému a ramenních popruhů. To je přirozeně způsobeno rozdílnou velikostí a stavbou obou pohlaví. Dámské batohy na notebook The North Face mají užší rozteč ramenních popruhů a speciální profilaci, která se přizpůsobuje ženské anatomii. Vzdálenost od dna batohu k popruhům je také jiná, což je dáno obvykle menší postavou žen. Dámské modely se navíc díky vhodným barvám a vizuálním přednostem dobře přizpůsobují ženskému vkusu.

Všestranné batohy na notebooky The North Face

Jednu věc batohům na notebooky The North Face nelze upřít. Jsou mimořádně funkční a všestranné! Můžete je používat denně. Nezáleží na tom, jestli si chcete zabalit učebnice do školy nebo na univerzitu nebo důležité dokumenty do práce. Jsou také ideální jako batoh na trénink, do kterého si můžete zabalit veškeré potřebné sportovní vybavení - do bazénu, na stěnu nebo na běžecký trénink. A konečně, batohy na notebook The North Face budou hitem během aktivních víkendů nebo odpoledních výletů mimo město. Jsou velmi pohodlné a tento komfort je dán vhodnou konstrukcí nosného systému. Není tak složitá jako u horských modelů, ale umožňuje zachovat přirozené odvětrávání zad a správnou oporu. Batohy na notebook od společnosti North Face vám budou skvělým společníkem i na cestách. Jak jako praktický batoh, který budete mít neustále u sebe, tak jako osobní zavazadlo při letu letadlem.

Batohy na notebooky The North Face zajistí bezpečnou přepravu vaší elektroniky

Většina modelů určených pro přepravu elektroniky má dvě oddělené přihrádky nebo hlavní přihrádku se samostatnou kapsou na notebook. Většina z nich má pohodlný a široký přístup shora. Umožňuje tak pohodlně rozložit dokumenty, knihy, sešity nebo třeba oblečení na odpolední trénink. Nejčastěji je kapsa na notebook oddělena speciálně polstrovanou neoprenovou kapsou. Do batohů se vejdou notebooky s úhlopříčkou obrazovky až 15". Mnoho modelů má speciální organizační kapsu. Organizační kapsa je umístěna v samostatné, poměrně prostorné přihrádce a je multifunkční. Najdete zde speciální místo na telefon, propisky, kapsu na zip na peněženku nebo přihrádky na zápisník či mapu.

Batohy na notebook The North Face v horském obchodě 8a.cz

V našem obchodě 8a.cz najdete široký výběr batohů, včetně velmi užitečných a často vybíraných batohů na notebooky The North Face. Zaručují bezpečnou přepravu cenných elektronických zařízení, jako jsou notebooky, tablety nebo čtečky elektronických knih. Navíc jsou velmi pohodlné a komfortní při používání. Jsou ideální na chůzi, jízdu na kole nebo na koloběžce do práce či na univerzitu. Batohy jsou střiženy tak, aby vás neomezovaly v pohybu.