top

Batohy Kohla

Batohy Kohla ® jsou batohy inspirované pohodlím a bezpečím hor přímo z Rakouska. Modely, které jsou ideální pro trekking, jednodenní výlety, horolezectví a cyklistiku. Pohodlný, nastavitelný systém nošení.
Zobrazení Mřížka Seznam

28 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Turistický batoh Kohla Active 22L - caviar/dawn blue

  wish list

 2. -10%
  Turistický batoh Kohla Track 38L+ - myrtle/caviar

  wish list

 3. -10%
  Skialpový batoh Kohla Vertical 28L - sulphur

  wish list

 4. -10%
  Skialpový batoh Kohla Vertical 22L - sulphur

  wish list

 5. -10%
  Batoh Kohla Space 20 - florida keys

  wish list

 6. -10%
  Batoh Kohla Restless 18L - caviar/dark slate

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

28 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy Kohla jsou ideálním společníkem na horské stezky

Z alpského Rakouska pocházejí kvalitní batohy Kohl. Různé modely s objemem od 15 do 40 litrů jsou ideální jak na cesty, tak pro každodenní použití ve městě. Díky technické konstrukci se batoh dokonale přizpůsobí zádům a nenutí je k nepřirozené poloze. I při maximálním zatížení je batoh pohodlný a pohodlně sedí na ramenou. Moderní nosné systémy umožňují odvětrávání zad, což je důležité zejména při turistice v horkých letních dnech. Celá konstrukce je založena na dokonale polstrovaném a nastavitelném bederním pásu. Batohy Kohlase vyznačují neomezeným pohodlím, skvělou kvalitou a senzačním designem. Jejich barevný design upoutá pozornost kolemjdoucích na stezce. V široké nabídce horského obchodu 8a.cz V široké nabídce horského obchodu najdete batohy Kohla určené jak pro jednodenní výlety do hor, tak pro víkendové či vícedenní túry. Modely pro město budou díky své funkčnosti dobře sloužit i dětem a mládeži. Modely o objemu 15 litrů jsou ideální pro školní nebo univerzitní třídy.

Batohy Kohla nabízejí širokou škálu modelů nejen na horské stezky!

.. ale také pro skialpinismus! Lyžařské batohy Kohla mají ze své podstaty prostor nejen pro oblečení, ale také pro lyže a lavinový systém ABC. Modely skialpovéjsou vybaveny přídavnými zařízeními, která pomáhají zajistit snadnou přepravu potřebného vybavení. Batohy jsou vybaveny četnými kapsami, které umožňují přehledné uložení nejpotřebnějších věcí, jako je mapa, kapesní nůž, čelovka, mobilní telefon, brýle nebo brýle. Konstrukce nosného systému sportovních batohů je založena na pohodlném nosném systému, který zajišťuje maximální prodyšnost a maximální volnost. Štíhlý tvar batohu neomezuje v pohybu. Modely lyží a snowboardů lze bezpečně a snadno připevnit k lyžím nebo snowboardům pomocí mechanicky odolných popruhů.

Mezi mnoha modely najdete také batohy na kolo Kohla. Jejich funkčnost ocení cyklisté pohybující se na městských i horských modelech. Pohodlný systém nošení zajišťuje maximální ventilaci. Je dokonale přizpůsoben zádům, díky čemuž batoh zaručuje skvělou rovnováhu a spolupráci téměř při každém pohybu. Zvýšený bederní pás přináší dodatečnou stabilitu a během jízdy nás netlačí. Cyklistické batohy Kohla mají také speciální přihrádku na hydratační systém, takže pokud máte hydratační rezervoár, můžete ho sem snadno umístit. Takto budete moci během jízdy hydratovat své tělo, aniž byste museli zastavovat nebo sahat pro láhev na rámu během jízdy.

Komfortní systém nošení zaručuje batoh Kohla

Batohy Kohla využívají nosný systém, jehož konstrukce je založena na pohodlném řešení, které zajišťuje maximální prodyšnost. Speciální větrací kanálky zajišťují nejen suchý komfort, ale také optimální tělesnou teplotu. Příjemné klima u pokožky zajišťují také ramenní popruhy ze 3D síťoviny. Rychle rozptyluje vlhkost vznikající při fyzické aktivitě. Všechny prvky nosného systému batohu Kohlazajišťují stabilní umístění batohu na těle a umožňují optimální rozložení hmotnosti. Snižuje se tak riziko pohybu nebo převážení modelu, což je nepříjemné zejména při přesných pohybech. Díky použití pěny EVA na ramenních popruzích jsou také pohodlné a přizpůsobují se pohybům turisty.

Podívejte se na batohy Kohla v nabídce horského obchodu 8a.cz

Podívejte se do našeho obchodu a vyberte si ideální model pro vás. Ať už jste profesionál, nebo začátečník v horských sportech, určitě najdete ten správný batoh. Tyto rakouské batohy zaručují vysokou funkčnost, odolnost proti mechanickému poškození a originální design. Ať už se jedná o treking, lyžování, cyklistiku nebo městské batohy, značka Kohla využívá nejmodernější technologie k zajištění optimálního pohodlí v horách.