top

Batohy Grivel

Batohy Grivel vám umožní vzít si s sebou na horské trasy veškeré potřebné vybavení. Jejich minimalistická, přiléhavá konstrukce vám umožní rychlý pohyb na nejnáročnějších stezkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -20%
  Batoh na lano Grivel Freedom 40 - abstract
  Batoh na lano Grivel Freedom 40 - abstract
  včetně DPH 2769 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2619 Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 3491 Kč (-20%)

  wish list

 2. -15%
  Batoh Grivel Alpine Pro 40+10L - black/yellow
  Batoh Grivel Alpine Pro 40+10L - black/yellow
  včetně DPH 3649 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3219 Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 4331 Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Batohy Grivel jsou zajímavou nabídkou pro běžce a příznivce rychlého a lehkého stylu

Značka Grivel je spojována především s vysoce kvalitním horolezeckým vybavením. A právě s tím souvisí její 190letá tradice. To není překvapivé, protože sídlo této rodinné firmy se nachází v Courmayeuru na úpatí Mont Blancu. Značka Grivel od samého počátku vytváří příslušenství, které splňuje očekávání outdoorových nadšenců. Stejně tak jsou batohy Grivel odpovědí na v poslední době velmi populární horské a ultraběhy, včetně takových ikonických běhů, jako je UTMB (Ultra Trail du Mont Blanc). Nabízejí velmi nízkou hmotnost, vysokou funkčnost a dokonalé přizpůsobení zádům. Tvar běžecké vesty je ideální pro dynamický běh po stezce nebo jízdu na kole. Vybavení je rovnoměrně rozmístěno v mnoha kapsách a nepohybuje se s námi, což způsobuje nepohodlí. Navíc je chráněn proti ztrátě a vypadnutí.

Batohy na záda v podobě běžecké vesty se vám budou hodit při běžeckém tréninku

Všude tam, kde provádíte dynamické pohyby, jako jsou skoky přes překážku, rychlý běh nebo lezení, ale i jízda na kole, se skvěle osvědčí batohy v podobě vesty. Dokonale se přizpůsobí vaší postavě. Batohy Grivel nabízejí pohodlí srovnatelné s vestou. Široká ramena ze síťované konstrukce poskytují zavazadlům skvělou oporu a zároveň zajišťují maximální ventilaci. Hrudní a bederní pásy zajišťují správnou stabilizaci. Pohodlný nosný systém zabraňuje posunu batohu při pohybu. Batoh je vybaven mnoha kapsami, včetně hlavní přihrádky s odolným zipem. Poutka a popruhy umožňují k batohu připevnit trekové hole nebo právě nepoužívanou pláštěnku.

Materiál batohů Grivel je rychleschnoucí, pružný a extrémně odolný. Termín rychleschnoucí se vztahuje také na materiál, který přímo přilne k naší pokožce. V důsledku toho se části batohu, které přiléhají k našim zádům a nejsou vyrobeny ze síťoviny, chovají podobně jako prodyšné spodní prádlo. Elastický materiál v kombinaci s elastickým lemováním kapes usnadňuje sbalení do batohu. Zdánlivě malé batohy Grivel mají působivou nosnost. Odolnost materiálu, ze kterého je batoh vyroben, oceníte při kontaktu s ostrými kameny nebo ještě ostřejšími hroty připevněných trekingových holí.

Batohy Grivel doporučujeme pro příznivce rychlého a lehkého stylu

Všem, kteří v horách počítají každý gram zavazadla, doporučujeme batohy Grivel o objemu přibližně 20 litrů. O něco větší batohy vám umožní sbalit se na celodenní výlet do hor. Ať už jde o horolezectví, turistiku nebo seskoky padákem. Díky tvaru vesty, který zde zůstává stejný, se batohy Grivel dokonale přizpůsobí každé postavě. Díky možnosti jejich nastavení se náklad uložený v hlavní komoře dokonale přizpůsobí zádům, aniž by se posunul. Hlavní prostor batohu o objemu 20 litrů se uzavírá odolným zipem. Pokud tento nákladový prostor nevyužijete, lze batohy utáhnout díky kompresním popruhům. Četné kapsy umožňují pohodlné uložení zavazadel. Kapsy na ramenních popruzích s elastickým lemováním jsou ideální pro přenášení lahví s flaškou. Který bude od nynějška vždy po ruce. Za zmínku také stojí, že batohy Grivel jsou kompatibilní s hydratačními systémy.

Prozkoumejte batohy Grivel v široké nabídce batohů v horském obchodě 8a.cz

Ať už jste příznivci běžeckého lyžování, sjezdového kola nebo parašutismu, batohy Grivel splní vaše očekávání. Jejich charakteristický střih připomínající vestu je velmi pohodlný. Běžecká vesta pohodlně sedí na zádech a přizpůsobí se tvaru vaší postavy. Lze jej nastavit a utáhnout pomocí popruhů, což zajišťuje řádné zajištění přepravovaného zavazadla proti posunutí. Podívejte se do našeho horského obchodu 8a.cz a seznamte se s naší nabídkou outdoorových batohů, včetně běžeckých vest. Určitě si najdete něco, co vám bude vyhovovat!