top

Batohy Easy Camp

Batohy Easy Camp ® jsou modely, které jsou ideální pro trekking v horách, cestování i každodenní použití. Pohodlný a nastavitelný systém nošení a odolný materiál oceňuje mnoho zákazníků.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Batohy Easy Camp ideální pro každodenní použití i horské túry

Značka Easy Camp vyrábí outdoorové produkty již od 80. let minulého století, a to především pro outdoorové nadšence. Jejich nabídka zahrnuje především stany, kempinkové vybavení, karimatky, židle a batohy. Batohy Easy Camp se vyznačují vysokou funkčností, odolností a vynikajícím poměrem ceny a kvality. Mezi četné modely patří především cestovní, trekingové a městské batohy. Dokonale přiléhají k zádům, na kterých ergonomicky leží. Městské modely jsou proto oblíbené zejména jako školní batohy. Mají široké, dokonale polstrované ramenní popruhy, díky nimž se i těžce naložený batoh pohodlně používá. Četné kapsy vám umožní uložit a uspořádat všechny potřebné drobnosti, které chcete mít po ruce. Robustní zipy jsou mimořádně odolné proti mechanickému poškození a přetížení v důsledku hmotnosti nákladu.

Batohy Easy Camp používají odolné materiály

Městské i trekové modely jsou vyrobeny z mechanicky odolného syntetického materiálu - polyesteru. Byla vyrobena technologií rip-stop, díky níž je ještě odolnější. To je nesmírně důležité, zejména pokud plánujeme batoh používat každý den - do školy, do práce nebo na studium. Další výhodou jsou odolné zipy, které vydrží zátěž při přenášení těžkého nákladu v hlavním prostoru. Batohy Easy Camp mají prostornou hlavní přihrádku s přístupem shora. Počet dalších kapes se liší v závislosti na modelu, jedná se především o přední a boční kapsy. Počet dalších kapes se liší v závislosti na modelu, především v předních a bočních kapsách, které umožňují umístit všechny potřebné věci na dosah.

Trekingové modely jsou vybaveny popruhy, které umožňují připevnit vybavení nebo bundu, kterou jste si právě sundali během pochodu. Jsou velmi funkční při nošení objemných zavazadel, jako je karimatka, stan, ostré mačky nebo sekera. Pokud chceme batoh stlačit, můžeme popruhy stáhnout nebo použít speciální kompresní popruhy. Tím se výrazně zmenší velikost batohu a batoh lépe sedí na zádech. Další pozoruhodnou vlastností batohů Easy Camp je pohodlný systém nošení. Díky použití polstrování na zádech a ramenních popruzích poskytuje maximální tlumení nárazů a nezpůsobuje otlaky.

Komu doporučujeme batohy Easy Camp

Pro všechny, kteří chtějí bezpečně a pohodlně cestovat po horských stezkách! Batohy Easy Camp jsou ideální pro vícedenní i jednodenní horské túry. Jejich konstrukce je velmi praktická a umožňuje rovnoměrné a optimální rozložení hmotnosti. Batoh je dobře vyvážený, neomezuje v pohybu a nenarušuje rovnováhu při fyzické aktivitě. Na druhou stranu se městské modely stanou nepostradatelnými v našem každodenním životě. Tlumené barvy a klasický tvar zajišťují, že horské batohy Easy Camp zapadnou do našeho každodenního outfitu. Samostatná kapsa v hlavní přihrádce umožňuje schovat notebook nebo dokumenty. Pohodlný batoh umožňuje bezpečnou přepravu našich každodenních zavazadel na cestě do práce, do školy nebo na univerzitu. Optimální objem 20 litrů vám umožní uložit všechny potřebné věci.

Podívejte se na naše batohy Easy Camp v horském obchodě 8a.cz

Pokud hledáte pohodlný a spolehlivý batoh pro turistiku v horách, procházky v lese, do města nebo pro každodenní použití, musíte navštívit náš horský obchod. 8a.cz! Nabízíme mnoho modelů outdoorových batohů, včetně batohů Easy Camp. Oceníte je především pro jejich skvělou kvalitu a vysokou preciznost zpracování. Městské modely jsou ideální pro každodenní použití. Nabízejí pohodlné používání a zajišťují bezpečnost přepravovaného zboží. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si ten nejlepší batoh.