top

Batohy E9

Batohy E9 umožňují pohodlné nošení veškerého lezeckého vybavení. Ideální volba pro letní výlety do skal i pro každodenní trénink na panelu. Batohy připravené horolezci nabízejí maximální funkčnost.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -19%
  Lezecký batoh E9 Brso X - grey camouflage
  Lezecký batoh E9 Brso X - grey camouflage
  včetně DPH 1769 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1639 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 2204 Kč (-19%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lezecké batohy E9 jsou netradiční svým vzhledem a originalitou

Značku E9 není třeba horolezcům představovat. Jedná se o italskou společnost, kterou v roce 1998 založil bývalý mistr světa v boulderingu Mauro Calibani. Na základě svých dlouholetých zkušeností je schopen přenést na lezecké výrobky E9 vše, co od nich lezci očekávají. Batohy E9 proto nabízejí nekompromisní pohodlí při lezení a originální vzhled, který se rozhodně odlišuje od ostatních výrobků. Minimalistická konstrukce se projevuje nízkou hmotností. Jak všichni víme, při přepravě horolezeckého vybavení je každý gram důležitý. Batohy Climbing E9 jsou ideální volbou pro každého milovníka krátkých lezeckých výletů, který chce pohodlně a bezpečně přepravovat své lezecké vybavení.

Batohy E9 doporučujeme na horolezecké výpravy

Minimalistické, a proto lehké batohy E9 jsou ideální pro horolezecké výlety. Jejich kapacita umožňuje sbalit lano, potřebné horolezecké vybavení, zásoby a vodu. Jedná se o relativně malý lezecký batoh, který je ideální pro jednodenní výlety do skal nebo jako útočný batoh pro lezení na více lanech. Promyšlený a funkční design umožňuje sbalit si vše potřebné do skal nebo do hor. V jeho konstrukci jsou použity trvanlivé materiály odolné proti mechanickému poškození. Proto se batohy E9 nebojí ostrých skal, úzkých komínů ani lezení po zapierkách. Byly vytvořeny pro tento typ činnosti!

Konstrukčně jsou batohy E9 velmi dobře promyšlené. Díky širokému přístupu do hlavního prostoru nebude problém umístit ani větší předměty. Lezecký batoh má prostornou hlavní přihrádku, do které je přístup zajištěn mimořádně odolným zipem. Snadno se tak dostanete k potřebnému vybavení, aniž byste museli všechno vyhazovat. Abyste měli ve výbavě pořádek, jsou zde další dvě kapsy. Do nich lze uložit horolezecké vybavení, osobní doklady a zásoby. Batohy E9 jsou vybaveny pohodlnými ramenními popruhy, které pomáhají lépe rozložit zátěž na záda, což je důležité při výstupu po stěně. Batoh se přizpůsobí vašim zádům, aniž by je přetěžoval. A při lezení poskytuje potřebnou rovnováhu, zejména na obtížných, technických cestách.

Na co se zaměřit při výběru batohu E9 pro sebe?

Při výběru batohu na lezení po skalách je dobré si položit otázku: K čemu ho potřebujeme? Hledáme minimalistický a lehký batoh, který si vezmeme s sebou na cestu a na lezení? Nebo hledáme model, který bychom si mohli vzít s sebou na lezení ve skalách? Batohy E9 jsou řešením pro všechny, kteří chtějí pohodlně přepravovat své vybavení a zároveň ho mít v bezpečí. Batohy E9 se doporučují také jako přídavné batohy. Pokud máte před sebou jen několik kroků, můžete použít funkčně vytvořenou rukojeť. Jednoduše spojte řemínek s přezkou a můžete model nosit v ruce. To je velmi výhodné, pokud batoh používáte například jako příruční zavazadlo při cestování letadlem.

Lezecký batoh E9 se vyznačuje originálním vzhledem a designem, který navíc využijete každý den. Ergonomický tvar se postará o pohodlí vašich zad při každodenním používání - na univerzitě, ve škole nebo v práci. Především jsou však batohy E9 lezeckými modely, které představují minimalistické řešení a umožňují vzít si s sebou lano a další vybavení, když plánujete horolezeckou expedici nebo chcete trénovat na panelu.

Batohy E9 v horském obchodě 8a.cz

Jestliže jste horolezec - ať už se jedná o lezení po skalách, vícedélkové cesty v horách nebo trénink na panelu - dříve či později se setkáte s nutností nákupu horolezeckého batohu. Italskou značku E9 není třeba doporučovat. Stojí za ní dlouholeté zkušenosti v oboru a láska majitele k lezení. Batohy E9 jsou funkční řešení, která vám poskytnou vysoký komfort a pohodlí při používání. A vaše zařízení je v bezpečí. Zveme vás k návštěvě našeho horského obchodu, kde najdete mnoho modelů horolezeckých batohů. 8a.cz