top

Batohy Climbing Technology

Batohy Climbing Technology ® jsou ultralehké a odolné batohy, které byly vytvořeny speciálně pro milovníky lezení. Odolný materiál odolný proti oděru, technická řešení umožňující chránit zařízení během přepravy.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

 1. -15%
  Batoh Climbing Technology Utility Backpack 40 L - orange
  Batoh Climbing Technology Utility Backpack 40 L - orange
  včetně DPH 2409 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2419 Kč
  Doporučená cena výrobce 2866 Kč (-15%)

  wish list

 2. -8%
  Lezecký batoh Climbing Technology Magick Pack 16L - green
  Lezecký batoh Climbing Technology Magick Pack 16L - green
  včetně DPH 569Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 569Kč
  Doporučená cena výrobce 619Kč (-8%)

  wish list

 3. -15%
  Batoh na lano s plachtou Climbing Technology Utility Backpack - orange
  Batoh na lano s plachtou Climbing Technology Utility Backpack - orange
  včetně DPH 2419 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2559 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 2859 Kč (-15%)

  wish list

 4. -14%
  Lezecký batoh Climbing Technology Magic Pack - orange
  Lezecký batoh Climbing Technology Magic Pack - orange
  včetně DPH 529Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 519Kč (+2%)
  Doporučená cena výrobce 619Kč (-14%)
  Extra -10% s kódem CLIMB10

  wish list

 5. -14%
  Taška na lano Climbing Technology Tank Evo
  Taška na lano Climbing Technology Tank Evo
  včetně DPH 1039 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1099 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 1219 Kč (-14%)
  Extra -10% s kódem CLIMB10

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

Vymazat

Batohy Climbing Technology s italským původem

Jak název napovídá, tato italská značka z Bergama se specializuje na vysoce funkční výrobky určené především pro horolezce. V případě batohů však žádné pravidlo neplatí. Batohy Climbing Technology jsou nabídkou pro všechny, kteří oceňují nízkou hmotnost a vysokou odolnost výrobků. Více než 20 let zkušeností na outdoorovém trhu umožnilo značce Climbing Technology zaujmout přední místo mezi nejlepšími výrobci v horském průmyslu. Prohlédněte si kompletní nabídku jejich ultralehkých sbalitelných batohů a vyberte si ideální model pro vás.

Batohy od Climbing Technology vás překvapí svou funkčností

Lezecké batohy Climbing Technology vás ohromí svou schopností komprese do opravdu malých rozměrů. Batoh můžete sbalit do vlastní vnitřní kapsy, kterou stačí otočit naruby. Při nošení batohu vám samozřejmě poslouží jako kapsa na cennější předměty nebo dokumenty, které by měly mít své vyhrazené místo. Abyste je měli vždy na dosah. To, co dělá tento batoh lehkým, odolným a tak prostorným, je materiál, ze kterého byl model ušit. Mechanicky odolný nylon ripstop se vyznačuje velmi nízkou hmotností.

Tento typ batohu je ideální pro cestování i každodenní použití. Když máte v plánu nakoupit, ale cestou se musíte podívat ještě na pár dalších míst, batoh se vám snadno vejde do kapsy. Po srolování nezabírá mnoho místa. V případě potřeby jej můžete rozložit a zabalit do něj nákup. Je to také skvělé řešení při návštěvě turistických atrakcí. Nepostradatelný také v horách. Zvláště když necháte těžký trekingový batoh v přístřešku a vezmete si na krátký výlet batoh Climbing Technology. Do hor si přibalíme to nejnutnější - pláštěnku, mapu, zásoby a termosku. Batohy Climbing Technology o objemu přibližně 20 litrů jsou ideální jako příruční zavazadlo.

Ultra lehké batohy Climbing Technology doporučuje pro lezení

Lezecké batohy Magic Pack od společnosti Climbing Technology jsou dokonalým řešením pro lezení v horách. Když si potřebujete vzít nejnutnější vybavení a věci ke zdi, tento lehký batoh se stane hitem. Její minimalistický design neomezuje vaše pohyby. Jeho hmotnost pouhých 200 gramů je na zádech prakticky neznatelná. Objem 16 litrů vám umožní snadno sbalit nouzovou bundu, boty, pokud je možné sestoupit po stěně, a zásoby. Batohy Climbing Technology jsou také vybaveny stuhou umístěnou na vnější konstrukci. Umožňuje správně a bezpečně připevnit další vybavení při výstupu na výtah. Během výstupu si můžete mimo jiné připevnit expresní popruhy, lezecké boty nebo přilbu. V horní části batohu je kompresní popruh, který lze použít při nošení další vrstvy oblečení nebo horolezeckého lana.

Vysoká funkčnost minimalistických batohů Climbing Technology

Možná vás překvapí, že tak ultralehké a asketické batohy Climbing Technology jsou tak funkční. Nicméně ani hmotnost pouhých 200 gramů nebrání vybavení technologickými řešeními ovlivňujícími komfort používání. Batohy Climbing Technology lze dobře stabilizovat pomocí nastavitelných ramenních popruhů a extrémně lehkého bederního pásu. V případě potřeby ji lze také odstranit. Do popruhů jsou navíc všita dvě malá poutka, která lze v případě potřeby spojit dohromady a vytvořit tak něco jako hrudní popruh, který batoh navíc stabilizuje na našem těle.

Za zmínku stojí také skutečnost, že batohy Climbing Technology plně využívají přední panel batohu. V závislosti na modelu jsou k dispozici dva lezecké prvky a řetěz, tj. četné smyčky pro připevnění karabin nebo dalšího vybavení. Lehký batoh Climbing Technology je ideální volbou nejen pro vícedélkové lezení, pro přepravu vybavení na vzdálenější skály, ale také jako minimalistický batoh na výlet. Díky možnosti sbalit ji do tašky ji lze používat i ve městě a nabízí dostatek místa pro nečekané nákupy. Zveme vás do horského obchodu 8a.cz a vybrat si ideální typ batohu pro vás.