top

Batohy Arva

Batohy Arva jsou pokročilé modely pro milovníky hor. Značka nabízí vhodný batoh zejména pro lyžaře a parašutisty. Široká nabídka modelů zaručuje, že si i ostatní milovníci hor najdou ten správný batoh.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -20%
  Skialpový batoh Arva Ride 24 - black
  Skialpový batoh Arva Ride 24 - black
  včetně DPH 2239 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2519 Kč (-11%)
  Doporučená cena výrobce 2817 Kč (-20%)

  wish list

 2. -20%
  Lyžařský batoh Arva Ride 24 - blue denim
  Lyžařský batoh Arva Ride 24 - blue denim
  včetně DPH 2239 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2519 Kč (-11%)
  Doporučená cena výrobce 2817 Kč (-20%)

  wish list

 3. -22%
  Lyžařský batoh Arva Rescuer 32 Pro - black
  Lyžařský batoh Arva Rescuer 32 Pro - black
  včetně DPH 3249 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3329 Kč (-2%)
  Doporučená cena výrobce 4191 Kč (-22%)

  wish list

 4. -20%
  Lyžařský batoh Arva Rescuer 25 Pro - black
  Lyžařský batoh Arva Rescuer 25 Pro - black
  včetně DPH 3019 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3379 Kč (-10%)
  Doporučená cena výrobce 3787 Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Francouzská značka Arva, která působí na outdoorovém trhu již více než 30 let, je spojena především s výrobou vysoce kvalitního lavinového vybavení. Freeride lyžaři a skialpinisté si ji spojují především s lavinovými detektory a příslušenstvím pro bezpečnou zimní aktivitu v horách a na sjezdovkách. Batohy ARVA jsou určeny pro skialpinismus a freeride na zasněžených svazích, které jsou daleko od oblíbených lyžařských tras. Velmi pohodlný nosný systém se ergonomicky přizpůsobí zádům. Batoh ARVA poskytuje dokonalou rovnováhu při technických sjezdech. Těžiště je dokonale vyvážené. Odvětrávání na zádech umožňuje batoh používat v horkých letních dnech jako turistický model. Batohy ARVA se systémem airbag jsou ideální pro použití v drsných zimních podmínkách. Vyberte si kapacitu, kterou hledáte, a užijte si pohodlí a komfort.

Batohy Arva doporučujeme pro skialpinismus

Ideální batoh na seskoky padákem by měl mít technické vlastnosti, které vám umožní snadný přístup k vaší parašutistické výbavě. A přesně to batohy Arva dělají. Ať už se jedná o lavinové vybavení ABC, padákové tuleně nebo postroje, v nabídce společnosti Arva pro ně najdete místo. Četné kapsy rovnoměrně rozdělují potřebné vybavení a zabraňují jeho pohybu uvnitř během fyzické aktivity. Klopa má speciální kapsu na lyžařské brýle. Lyže nebo snowboard lze pohodlně připevnit k širokým popruhům odolným proti oděru a pořezání. Stejně tak není problém připojit k batohu Arva cepín nebo mačky. Pokud při výstupu nepotřebujete helmu, můžete ji připevnit pomocí praktických síťovaných popruhů. Batoh je také kompatibilní s hydratačními systémy. To znamená, že do batohu můžete umístit zásobník na vodu nebo izotonický nápoj, aniž byste museli batoh sundávat.

Ergonomický nosný systém

U skiturů i trekingových batohů se vyplatí věnovat pozornost nosnému systému. Je to srdce a nejdůležitější část batohu. V tomto případě je vyrobena z pružné pěny, která se přizpůsobí tvaru našich zad. Uprostřed se do stran rozprostírají větrací kanálky, které umožňují kůži na zádech dýchat i při nejintenzivnější fyzické aktivitě. Batohy Arva využívají pečlivě navržený nosný systém doplněný ergonomickým bederním pásem s praktickou kapsou na jedné straně a popruhem pod bradou na straně druhé. Toto velmi pohodlné řešení vám umožní umístit další lezecké vybavení na dosah během technických sestupů nebo lezeckých momentů. Do praktické kapsy se zase vejde telefon nebo energetický gel.

Batohy Arva mají také hrudní popruh, který je nezbytný pro stabilizaci konstrukce. Stažením hrudního a bederního pásu si ho můžete celý přizpůsobit a snížit tlak na záda. Upravený batoh tak bude plnit svou funkci na 100 %. Neovlivní vaši rovnováhu na technických a obtížných svazích. Těžiště bude správně vyvážené a vy neztratíte rovnováhu kvůli váze na zádech.

Batohy Arva v horském obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr horských batohů. Mezi nimi je řada modelů pro bruslení, trekking, turistiku a pěší turistiku. Vybírejte z nabídky renomovaných outdoorových výrobců, jako je francouzská značka Arva. Batohy Arva vás překvapí svou funkčností, vynikajícím a robustním zpracováním a využitím technických inovací. Batohy ARVA pro muže i ženy jsou proto velmi pohodlné a usnadňují vám život. Jsou navrženy tak, abyste se snadno a rychle dostali k potřebnému vybavení. Zvláště když jste v náročném terénu, připnutí na lyžích. Profil batohu je poměrně úzký, díky čemuž dobře sedí na zádech a nebrání v pohybu. Batohy Arva jsou ideální volbou jak pro milovníky lyžařských aktivit, tak pro horské turisty, kteří u batohů hledají komfort a pohodlí. Navštivte horský obchod 8a.cz a vyberte si horský batoh, který splní vaše očekávání!

Viz také ženské a mužské batohy od jiných výrobců >>