top

Batohy Arcteryx

Batohy Arc'teryx® představují širokou škálu produktů, které byly navrženy pro různé aktivity - horolezectví, parašutismus, trekking, běh i každodenní použití. Díky této rozmanitosti splní každý model vaše požadavky.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Kanadská značka Arc'teryx je jednou z předních značek na trhu s outdoorovým vybavením. Řadí se mezi takzvané prémiové značky, zaručuje vysoký výkon, vynikající kvalitu a řadu patentů, které usnadňují používání oblečení nebo horského vybavení. Batohy Arc'teryx zahrnují jak pohodlné městské modely na notebook, tak ultralehké a odolné lezecké verze a expediční modely se skvělým střihem. Ať už se chystáte na jednodenní výlet mimo město, nebo na horolezeckou expedici, určitě si vyberete ideální model.

Arc'teryx batohy a portfolio značky

Historie této kanadské značky začíná skutečnou vášní a láskou k horám. Ve sklepě ve Vancouveru zakládá majitel značky Dave Lane malou dílnu, která vyrábí lezecké vybavení. Psal se rok 1989 a první horolezecké úvazky na míru se prodávaly jako po másle. Následující roky pokračovaly v růstu a rok 1995 byl klíčovým rokem, kdy Arc'teryx spojil své síly s výrobcem membrán GORE-TEX®. Od té doby se jeho popularita rozšířila daleko za hranice Kanady. Dnes je tato značka považována za jednu z předních outdoorových značek. Jejich výrobky, včetně batohů Arc'teryx, zaujmou mnoha patenty, vynikajícím zpracováním, materiály a snadným používáním. Arc'teryx je zkratka pro Archaeopteryxe (obecně známého jako první pták).

Dokonalost pro nejnáročnější

Arc'teryx má skvělou řadu technických batohů, které jsou extrémně lehké a zároveň si zachovávají vysokou odolnost. Nylon s ripstopem, ze kterého jsou vyrobeny nejpokročilejší batohy Arc'teryx pro horské experty, je lehký a extrémně odolný proti oděru. Stejně jako další mechanická poškození, kterým je koneckonců horolezecký batoh obzvláště vystaven. Podlepené švy a speciální rolovací uzávěr zajišťují vysokou voděodolnost celého batohu a tím i bezpečnost vybavení uloženého v hlavní komoře. Díky širokým ramenním popruhům batoh Arcteryx perfektně sedí na zádech a ramenou a ani těžké vybavení nezpůsobuje žádné nepohodlí. Profesionální batohy Arc'teryx jsou také vybaveny odnímatelným komínem, který zvyšuje kapacitu batohu. Pohodlné popruhy v případě potřeby bezpečně připevní další vybavení. Vnější stahovací šňůrky umožňují připevnit další vybavení. Například mačky nebo silnou péřovou bundu na jištění.

Batoh Arc'teryx na celodenní dobrodružství!

Batohy Arc'teryx pro každodenní nošení jsou metropolitní elegance zakletá do funkčních horských řešení. Městská řada batohů se vyznačuje vysokou funkčností. Díky mnoha kapsám a přihrádkám bude vaše vybavení přehledné. Ať už s sebou nesete notebook nebo štos dokumentů, batohy Arc'teryx zajistí bezpečnou přepravu vašich věcí. Do speciální přihrádky na notebook se vejde většina 15" modelů, které jsou v bezpečí i při přenášení dalších věcí. Promyšlená malá kapsa na zadní straně, přístupná pouze po vyjmutí batohu, je prostě ideální na cesty. Zde si můžete uložit všechny potřebné doklady nebo měnu. Praktické rukojeti umožňují přenášet batoh ve svislé i vodorovné poloze. Na formálnějších schůzkách se tlumené barvy a minimalistický vzhled batohu, který se nosí jako aktovka, hodí i k velmi formálnímu a elegantnímu oblečení.

Batohy Arc'teryx pro všechny aktivity!

V nabídce této kanadské značky najdete také ultralehké a vysoce funkční vesty pro běžce, které se vám budou hodit při tréninku i závodech. Lyžařům zase doporučujeme modely určené pro zimní sporty. Zimní batohy Arc'teryx umožňují přepravu lyží v diagonální poloze pomocí 50 cm dlouhých, extrémně odolných popruhů. Dostat se na sjezdovku nebo připevnit lyže při příjezdu na začátek lyžařské túry tak není žádný problém. Do samostatné kapsy se vejdou mačky nebo lavinová sonda. Dámské a pánské batohy Arc'teryx oceníte pro jejich kvalitní konstrukci a skutečnou reakci na potřeby aktivních horských dobrodruhů. Ať už jste nadšený horolezec, zkušený horolezec, horolezec, parašutista, horolezec nebo běžec na lyžích, každá řada přináší své výhody. Prohlédněte si širokou nabídku batohů této kanadské značky a vyberte si ideální model pro vás.

Viz také ženské a mužské batohy od jiných výrobců >>