top

Batohy ABS

Batohy ABS jsou velmi moderní modely určené pro milovníky hor. Většinu kolekce tvoří batohy na zimní sporty. Prohlédněte si širokou nabídku modelů a vyberte si svůj batoh ABS!
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -28%
  Skialpovy batoh ABS A.Cross+ - wine
  Skialpovy batoh ABS A.Cross+ - wine
  včetně DPH 2719 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3019 Kč (-9%)
  Doporučená cena výrobce 3787 Kč (-28%)

  wish list

 2. -28%
  Skialpovy batoh ABS A.Cross+ - dusk
  Skialpovy batoh ABS A.Cross+ - dusk
  včetně DPH 2719 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3019 Kč (-9%)
  Doporučená cena výrobce 3787 Kč (-28%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

ABS batohy - předchůdce lavinových řešení

Krmivo je matkou vynálezů! Německá společnost ABS® je výrobcem, který již více než 40 let vytváří batohy zachraňující životy milovníků zimních hor, ano, 40 let. Společnost založil horský nadšenec Peter Aschauer Podal si první patent, který byl předchůdcem toho, co známe dnes v podobě lavinového batohu. Batohy ABS jsou výrobky nejvyšší kvality, které jsou vyrobeny z odolných tkanin. Díky své funkčnosti jsou ideální pro skialpinismus a zimní trekking. Značka nabízí širokou škálu produktů, od lehkých batohů (bez airbagu, ale připravených na jeho použití) až po pokročilé modely s integrovanými ABS® Twinbagy

Moderní řešení pro zvýšení naší bezpečnosti

Batohy ABS jsou modely, které obstojí v náročných podmínkách i v těch nejtěžších zkouškách. Proto jsou vyrobeny z lehkých, ale extrémně odolných syntetických materiálů, jako je Cordura® Díky pokročilé konstrukci lze na zádech vozit veškeré potřebné vybavení, od lyží až po lední lyže. Nosné systémy zajišťují dokonalé přizpůsobení zádům a pohodlí při lyžování. Batohy ABS se vyznačují řadou inovativních řešení. Některé modely mají integrovaný postroj. Specializované lavinové batohy ABS mají ve své konstrukci systém airbagů. V případě lavinové nouze stačí zatáhnout za příslušnou rukojeť. Tím se aktivuje celý systém. Airbag(y) se okamžitě nafouknou. Člověk s batohem má mnohem větší objem, což mu umožňuje vynést ho na povrch laviny. To výrazně zvyšuje šance na přežití v této extrémně obtížné a nebezpečné situaci.

Podívejte se na batohy ABS v nabídce horského obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete batohy od společnosti, jejíž celý název zní: Avalanche Balloon Secutem Každý model si dobře poradí s náročnými horskými podmínkami. Použití speciálního systému s airbagem je ideální volbou pro ty, kteří si cení především bezpečnosti. Lavinové batohy jsou bezpochyby spojeny se skialpinismem. Každý člověk, který se pohybuje v horách v zimě, kdy hrozí lavinové nebezpečí, by se však mohl a měl vybavit tímto typem modelu. Kompletní lavinové ABC a batoh se systémem ABS® vám umožní minimalizovat riziko ztráty života v případě laviny.